Foxconn G41MXE RAM Upgrade Uyum Sorunu

adil2128

Hectopat
Daha fazla  
2 GB DDR3 1333 MHz Eli̇xir RAM'e ilave 4 GB DDR3 1333 MHz Volar RAM aldim. 2 GB bellegi tek takinca PC calisiyor ama ikisini takinca power tuşunun mavi işigi yanip yanip sönüyor. Tek 4 GB RAM takinca da yi̇ne öyle oluyor. BIOS eski̇ sürüm. RAM daha sifir, Recep Abi'den yardim i̇sti̇yorum. Veya anlayan bi̇ri̇leri̇nden. Anakartim Foxconn G41MXE. Zaten BIOS güncelleme konusu var beni̇m. G41MXE'nin ama sorun BIOS mu? BIOS olsa bi̇le neden 2 GB RAM çaliştirip 4 GB RAM çaliştirmiyor deli olacagim. Yardim edi̇n lütfen. Teşekkür ederim.
screenpranks001-bios-1920x1080.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2 GB DDR3 1333 MHz Eli̇xir RAM'e ilave 4 GB DDR3 1333 MHz Volar RAM aldim. 2 GB bellegi tek takinca PC calisiyor ama ikisini takinca power tuşunun mavi işigi yanip yanip sönüyor. Tek 4 GB RAM takinca da yi̇ne öyle oluyor. BIOS eski̇ sürüm. RAM daha sifir, Recep Abi'den yardim i̇sti̇yorum. Veya anlayan bi̇ri̇leri̇nden. Anakartim Foxconn G41MXE. Zaten BIOS güncelleme konusu var beni̇m. G41MXE'nin ama sorun BIOS mu? BIOS olsa bi̇le neden 2 GB RAM çaliştirip 4 GB RAM çaliştirmiyor deli olacagim. Yardim edi̇n lütfen. Teşekkür ederim.
Eki Görüntüle 174177
benim anakartımda g41mxe bende öyle sorun yaşadım ram alırken 2 gb vardi bende 4 gb aldim vatandan senin hatan gibi hata verdi sonra arastirdim anakart baya ram seciyor dikkatli ol sonra sahibinden buldum 2 gb onu taktim oldu ramin urun numarasina dikkat et bulabilirsen aynisini bul urun numarasinin

ve biosunu güncelle belki iş yarar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı