Foxconn H55MXV anakarta ekran kartı ve RAM takviyesi

Ben yıllardır alırım asla ve asla sorun olmaz. Baktın beğenmedin gönder 3 gün geçmeden paran hesabında. Bu kartı kaçırma piyasadaki en iyi kartlardan. Zaten işlemcin de güzel, al keyfine bak. Belleği de al buradan tak kullan hayrını gör üstadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek üstadım yardımcı olabildiysem ne ala ama derim ne olursa olsun o ekran kartını kaçırma. Şimdi sipariş et yarın veya 1 gün sonra yolda bitmeden al.

K.bakmayın geç yazdın nedense ceza vermişler. Neden tekyol 8 kaldırmayacakki bi 8 takıp bide 2 nin tekini bırakmayı düşünüyordum ben 2nin 1gb ekran kartı desteklesin diye bi programda 16gb kadar kullanabilcemi söylüyor receb bey oyunlar için takmayı düşünüyorum 8gb

K.bakmayın geç yazdın nedense ceza vermişler. Neden tekyol 8 kaldırmayacakki bi 8 takıp bide 2 nin tekini bırakmayı düşünüyordum ben 2nin 1gb ekran kartı desteklesin diye bi programda 16gb kadar kullanabilcemi söylüyor receb bey oyunlar için takmayı düşünüyorum 8gb

Merhabalar, bende de aynı şekil vardı. O dediğiniz Gskill RAM aldım aman ha sakın almayın derim. Tek modül açmadı arkadaşın dediği gibi şimdi 4 ile idare ediyorum tekrardan RAM sattım gerisi geriye. Tekrar RAM alacam fakat Corsair ve Kingston olmasına dikkat et. Kingston her anakart da rahatlıkla çalıştığı için 4x2 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı