Foxconn h55mxv-le anakart değişimi

Velat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Arkadaşlar şimdi benim 1 tane foxconn h55mxv-le anakartım var ve faxconn anakartı 4 gb ram'dan yüksek ram takınca hepsini kullanmıyor. Saçma sapan sorunlar oluyor bu yüzden başka bir anakart ile değiştirmek istiyorum. Böyle ramlarimin, ekran kartımın powerin uyumlu olduğu bi anakart söyleyebilir misiniz acaba ? Ya da bu anakartım neden 4 gb'den fazla takınca olmuyor?

Peki kardeş şuan bende kingston kvr1333d3n9/2g 1 tane ram var ben sonradan 4 gb bir tane sipariş verdim ram yalnız elime kingston kvr13n9s8/4 olarak farklı geldi ben bunuda takınca toplamda 6 gb ediyor yalnız pcyi açınca biosta kalıyor acaba sorun nedir ?

Benimkisi de aynı anakart ram tipin farklı olduğu için uymuyordur. Benimkisi DDR3 seninkiside öyle olabilir

Şu an kullandığınız RAM'in tamamen aynısını takarsanız sorun olacağını düşünmüyorum. Tabi bunu bulabilirseniz. Öte yandan Foxconn marka anakartınız olduğunu unutmayalım. Sıkıntı sizin de düşündüğünüz gibi anakarttan da olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı