Foxconn H55MXV sistem yükseltme

FuNN07

Hectopat
Arkadaşlar elimde bu anakart var. GTX750 Ti ve güzel bir işlemci alıp sistemimi yükseltmek istiyorum. İşlemci olarak ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde bu anakart var. GTX750 Ti ve güzel bir işlemci alıp sistemimi yükseltmek istiyorum. İşlemci olarak ne önerirsiniz?
i7 860 veya X3470. O anakartla sağlıklı overclock yapamayacağın için X3440 alma. Bütün specificationları bu yazdığım işlemcilerle aynı, sadece frekanslarıyla oynanmış.

i7 860 veya X3470. O anakartla sağlıklı overclock yapamayacağın için X3440 alma. Bütün specificationları bu yazdığım işlemcilerle aynı, sadece frekanslarıyla oynanmış.
x 3440 almayı düşünüyordum neden önermiyorsunuz? Hatta birisiyle anlaştım sayılır. Eğer çok kötü almayın diyorsanız konuşayım adamla.
x 3440 almayı düşünüyordum neden önermiyorsunuz? Hatta birisiyle anlaştım sayılır. Eğer çok kötü almayın diyorsanız konuşayım adamla.
Bir de m200 soğutucu almayı düşünüyorum nasıl olur?

Son düzenleme:

Bir de m200 soğutucu almayı düşünüyorum nasıl olur?
Nedenini anlattım. Overclock yapamayacaksınız. Frekansı default olarak yüksek olan işlemcilere yönelin. i7 860 ve X3470 gibi işlemcilerle her şeyleri aynı, mimarisinden içindeki transistör sayısına kadar. Sadece frekansları ve bu sebepten ötürü oluşan farkları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı