Foxconn H61MXV BIOS Güncelleme

Gökhanbd

Hectopat
Daha fazla  
Bu gün durduk yere bilgisayarımın bios ayarlarını günceleyeyim dedim. Artık nereden aklıma takıldıysa; ama bios nasıl yapacağım bilemiyorum formlar dolaştım ana kartımın sitesine girdim ama yinede pek bişey anlamadım. Ayrıca kimi formlarda bios yapmak zararlı kimilerinde yapmak kolay deniyor. Recep abide çok kolay ve muhakkak yapılmalı diyor ama açtığı bölüm mesajlara kapalı.
Ekran Alıntısı.PNG

Ana kartımın markası felan lazımmış tüm bilgiler burada . Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Yazıyı okudum ve "Anakartınız Award BIOS'a sahip ise güncelleme için Award WinFlash kullanacaksınız." deniyor. Anladığım kadarıyla ben de Award WinFlash kullanacağım. Yalnız Award WinFlash'a tıkladığımda açılan sayfa hata veriyor. Verebileceğiniz başka bir link var mı?

Not: Programı indirdim ve kurdum ama "OnBoard BIOS Not Award BIOS" anlaşılacağı üzere award uyumlu değil anakart.
Başka bir program veya bios nasıl uygulayacağım anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı