Satılık Foxconn RC4107MA sistem

Efeisot Kmr

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Exper Ultranote A5B-321
Anakart: Clevo W55xEU
CPU: i3-2348m
GPU: HD 3000
RAM:4GB DDR3 1333MHz
SSD:500GB Sandisk Ultra 3D
Elimdeki eski Casper sistemi fazlalıktan ötürü satmaktayım. Kasa ve çevre birimleri verilecektir. Ayrıca Windows 7 işletim sistemi kuruludur. Sistem özellikleri:
-Pentium 4 3.06GHz 775 pin işlemci,
-Foxconn RC4107MA anakart,
-1GB + 512MB RAM DDR2 533MHz(sistem 512MB olan RAM'i görmüyor ancak CPU-Z ile baktığımda anakartın üstünde gözüküyor),
-WD 80GB IDE HDD (diskin içi boş),
-Seagate 500GB SATA HDD (Windows 7 kurulan disk),
-Codegen 400W PSU,
-ATI Radeon X550 256MB ekran kartı + onboard 256MB dahili GPU,
-Casper kasa,
-Çevre birimleri (PS2 klavye ve mouse, kablolar vb.)
Fiyat: 275₺
Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Sistemin resmini aşağıya bıraktım. Ayrıca DVD-ROM sıkıştığı için açılmıyor.

IMG_20210116_200106.jpg

Edit: Güç kaynağını değiştirdim (Codegen 400W). Şu an sistem çalışıyor; 275₺ yeni fiyat lakin pazarlık yapmıyorum. Monitör dahil değildir.

Son düzenleme:
Bir sürü sorunu var bu sistemin zaten çok eski bir de çözümünü bulamadığın sorunu da mevcut buna bu paraları kimse vermez yani kumar gibi aynı alanın elinde de kalabilir.

Peki bu sistem için önerdiğiniz fiyat nedir acaba? Çünkü sistem evde boşuna yer kaplıyor ve elden çıkarmam gerekli.

Peki bu sistem için önerdiğiniz fiyat nedir acaba? Çünkü sistem evde boşuna yer kaplıyor ve elden çıkarmam gerekli.

600₺ veripte bu devirde kimse P4 sistem almaz. Özellik sıfır. Bence bilgisayarcıları dolaşın birçoğu alıyor bu tarz ürünleri. ya da fiyatı düşürün.

Sizce ne kadar olmalı fiyat? Çünkü aklımda tam bir rakam yok.

Hocam taş çatlasın 300-350₺ o da maksimum. Ama alan olmaz onu diyeyim.
Bilemedim, çok düşük geldi bana. Parçaları ikinci el piyasasında araştırdım ve ortalama 450-500₺ gibi bir fiyata denk geliyor. 450₺'ye satılamaz mı sizce?

Bilemedim, çok düşük geldi bana. Parçaları ikinci el piyasasında araştırdım ve ortalama 450-500₺ gibi bir fiyata denk geliyor. 450₺'ye satılamaz mı sizce?

Hocam piyasaya bakarsanız işimiz var. Adam kaç senelik M5A97 anakarta 450-500₺ istiyor mesela ama satamıyor ederi en fazla 200-250₺ bu anakartın. Sizin de aynı hesap. P4 sisteme kimse para vermez. Download PC olarak kullananlar var genelde ama öyle de kalmadı sanırım.

Ürün satılmıştır. Konuyu kapatabilirsiniz.

Geri
Yukarı