Fp mouse ve mouse pad önerisi

Bütçe
500

Ridvan S

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, fiyat performans mouse arıyorum.
100-200 arası.
200-300 arası.
300-400 arası.
400-500 arası.
Yukarıda yazdığım gibi her bütçeden önerseniz olur mu? En son kendim biraz daha bakıp ona göre karar vereceğim.
Mouse pad için de maksimum 100 TL verebilirim çok fark varsa biraz daha çıkabilirim.
Elimin boyutu 19X9.
Tutuş şeklim palm.

İnternet kafe mi açıcaksınız?
Mouse pad olarak Glorious XL mouse padini öneririm.
Fare için imzamda ki linke tıklayabilirsiniz.

Merhaba, fiyat performans mouse arıyorum.
100-200 arası.
200-300 arası.
300-400 arası.
400-500 arası.
Yukarıda yazdığım gibi her bütçeden önerseniz olur mu? En son kendim biraz daha bakıp ona göre karar vereceğim.
Mouse pad için de maksimum 100 TL verebilirim çok fark varsa biraz daha çıkabilirim.
Elimin boyutu 19X9.
Tutuş şeklim palm.

Mobil uygulama üzerinden Hepsiburada'daki ilk alışverişinde hesabına 50 TL indirim yapıyor.
Fare:https://www.hepsiburada.com/razer-d...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.16.3
Mousepad:Xrades Assassin 90x40 cm Xxl Gamings Oyuncu Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol

İnternet kafe mi açıcaksınız?
Mouse pad olarak Glorious XL mouse padini öneririm.
Fare için imzamda ki linke tıklayabilirsiniz.

Hayır kardeşime hediye alacağım fiyat performans olarak en iyisini almak istiyorum ondan her fiyat bandından istedim.
İmzamdaki link olayını anlayamadım burada yeniyim de 😅

Hayır kardeşime hediye alacağım fiyat performans olarak en iyisini almak istiyorum ondan her fiyat bandından istedim.
İmzamdaki link olayını anlayamadım burada yeniyim de 😅

Teşekkürler öneriniz için :)

Tamamdır çok teşekkürler.
@FlexR light2 200 ile DeathAdder V2 Mini arasında kaldım sizce hangisi? Ve DeathAdder V2 fiyat farkını hak ediyor mu hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı