FPPRO güvenilir mi?

Güvenilir. YouTube shorts da sürekli karşıma çıkıyorlar adamlar telefonu baştan yaratıyor resmen tabii parası da o biçim olur bence.

Neyi vardı da hocam? 😃

Ekran çatlağıyla başlayıp, o çatlağın bir kurşun deliği büyüklüğünde yarığa dönüşmesi, akabinde su alıp oksitlenmesi gibi bir gidişat söz konusuydu. Farklı bir şehirde olduğumuz için de bir süre bekledi. Uygun koşullar sağlanınca İstanbul'da gidip derdimizi anlattık 3 hafta sonra çözüldü. Bu arada web siteleri üzerinden soru cevap şeklinde hızlıca cevap alabildiğiniz bir kısım da mevcut. 1-1.5 sene önce 1600 yada 1800₺ gibi bir ücret ödemiştik.

Ekran çatlağıyla başlayıp, o çatlağın bir kurşun deliği büyüklüğünde yarığa dönüşmesi, akabinde su alıp oksitlenmesi gibi bir gidişat söz konusuydu. Farklı bir şehirde olduğumuz için de bir süre bekledi. Uygun koşullar sağlanınca İstanbul'da gidip derdimizi anlattık 3 hafta sonra çözüldü. Bu arada web siteleri üzerinden soru cevap şeklinde hızlıca cevap alabildiğiniz bir kısım da mevcut. 1-1.5 sene önce 1600 ya da 1800₺ gibi bir ücret ödemiştik.

Uygun cidden, kullandıkları malzemeler kasa kamera ekran vs, orijinal cihazdan çıkma aldıklarını belirtiyorlar. Keşke bataryayı da orijinal kullansalar da onlara değiştirtsem. Sizin cihazın pil ömrü ne durumda hocam, ben günde 3 defa şarja takıyorum.

Uygun cidden, kullandıkları malzemeler kasa kamera ekran vs, orijinal cihazdan çıkma aldıklarını belirtiyorlar. Keşke bataryayı da orijinal kullansalar da onlara değiştirtsem. Sizin cihazın pil ömrü ne durumda hocam, ben günde 3 defa şarja takıyorum.

Kendim 11 kullanıyorum. XR ı şirket telefonu yaptığımızdan yoğun bir kullanıma maruz kalmıyor. Çok uzun gidiyor haliyle. Böyle olunca da referans alınabilecek bir kullanım verisi sunamıyorum hocam.

Geri
Yukarı