FPS artırma yöntemleri nelerdir?

Gratos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarımın nasıl performansını artırabilirim? Denetim Masası'ndan gelişmiş özelliklerdeki görünüm ayarlarını yaptım, performansı biraz yükseldi. Sizin de bildiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.

İşletim sistemi ve sürücüleri güncellemek dışında öyle çok etki edecek bir şey yok, ya upgrade yapmak lazım ya da grafikleri kısmak.

Arkadaşlar, bilgisayarımın nasıl performansını artırabilirim? Denetim Masası'ndan gelişmiş özelliklerdeki görünüm ayarlarını yaptım, performansı biraz yükseldi. Sizin de bildiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.

Güç seçeneklerdinden yüksek performans modunu açabilirsin eğer bilgisayar Windows 10 ise CMD'den bir kod yazıp nihai performans modunu açabilirsin.

Dosya Ekleri

• dfsıdjfoıdsj.PNG
    dfsıdjfoıdsj.PNG
    14,6 KB · Görüntüleme: 72
Masaüstü resmini düz sade renkler kullanmak,
Windows arama çubuğna temp yazıp geçici dosyaları ara sıklıklarla sildirmek,
Masaüstündeki uygulamarı tek bir dosya nın içinde koymak,
Sürücülerinizi güncel tutmak.
Vee son olarak virüs taraması yapmak herhangi bir virüs programından .
Bunları yaparsanız bilgisayarınız en temiz şekilde kullanabilirsiniz.

Hocam yazılımsal olarak yükseltmek zor donanım yükseltirseniz FPS artar yine de arka plandaki gereksiz uygulamaları kapatırsanız iyi olur.

Hocam yazılımsal olarak yükseltmek zor donanım yükseltirseniz FPS artar yine de arka plandaki gereksiz uygulamaları kapatırsanız iyi olur.
Bence hiç öyle değil adam şunları yapsa FPS daha fazla artar; Geçebilirse Windows 11 Home sürümüne geçsin, Masaüstünü hep temizlesin, Çalıştır yazıp 'temp'i ve '%temp%'i temizlesin, Ayda bir yine Çalıştır yazıp 'Prefetch ve Recent'i temizlesin falan yeter yani FPS artar bide ben antivirüslere hiç güvenmiyorum kimse güvenmesin bu devirde bak önceden Avast kullanıcılarının bilgilerini satıyordu...

Geri
Yukarı