FPS artışı için ne yapılmalı?

NotForYou

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar, elimdeki bilgisayarın en az 15 yılı var. Sadece 1 ay için kullanacağım bilgisayarı. Bu yüzden para harcamak istemiyorum. Özelliklerini eke bırakacağım. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum. Sürücülerim güncel, saygılar!

Dosya Ekleri

• Kasa Özellikleri.PNG
    Kasa Özellikleri.PNG
    2,1 KB · Görüntüleme: 52
  • Ekran Kartı Özellikleri.PNG
    Ekran Kartı Özellikleri.PNG
    1,3 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, elimdeki bilgisayarın en az 15 yılı var. Sadece 1 ay için kullanacağım bilgisayarı. Bu yüzden para harcamak istemiyorum. Özelliklerini eke bırakacağım. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum. Sürücülerim güncel, saygılar!

Nasıl ki eski arabalar günümüz arabalarından daha yavaşsa bundan da çok bir şey beklemeyin.

Windows yerine Linux kurabilirsin, Windows'ta kalmak istiyorsan 32 bit Windows 7 kur (belleğin 2 GB).
Sürücülerim güncel
Sonunda güncelleyebildik mi? Neden güncellendiğini belirtmedin, acaba yorumun bildirimi mi gelmedi?

Windows yerine Linux kurabilirsin, Windows'ta kalmak istiyorsan 32 bit Windows 7 kur (belleğin 2 GB).

Sonunda güncelleyebildik mi? Neden güncellendiğini belirtmedin, acaba yorumun bildirimi mi gelmedi?
Hocam ben kendim hallettim en sonunda. Seni de tekrar meşgul etmek istedmedim. Her şey için teşekkürler :D
Windows yerine Linux kurabilirsin, Windows'ta kalmak istiyorsan 32 Bit Windows 7 kur (belleğin 2 GB).

Benim bilgisayarım 64 Bit değil mi? Ve Linux işe yarar mı?

Geri
Yukarı