FPS arttıran program var mıdır?

Loseless Scaling'e göz atabilirsiniz. AMD'nin FSR teknolojisini tüm oyunlara yansıtıyor.

Error: HD HD 7400M kullanıyorum FSR desteği yok😢
FSR desteği olması gerekmiyor. Mantığı basit aslında çözünürlüğü (örn. 900x450) yapıp oyunu açıyorsunuz. Programı çalıştırdıktan sonra 900x450 çözünürlükte alacağınız performansla 1600x900 görüntüsü elde ediyorsunuz.

FSR desteği olması gerekmiyor. Mantığı basit aslında çözünürlüğü (örneğin. 900x450) yapıp oyunu açıyorsunuz. Programı çalıştırdıktan sonra 900x450 çözünürlükte alacağınız performansla 1600x900 görüntüsü elde ediyorsunuz.

Hmm enteresan teşekkürler deneyeceğim. O çözünürlük diyelimki Valorant'ı 360p de açtım onun sayesinde 1366x768 mi alacağım(Max çözünürlük bu)

Quick CPU kullanıyorum gayet memnunum. Ancak başka var mı gerçekten FPS arttıran program? Varsa lütfen söyleyin. Bir de acaba Low specs Experience işe yarıyor mu? Şimdiden çok teşekkürler.

Oyun için gerekli hizmetleri açıp, gereksiz hizmetleri kapatan uygulamalar vardır illa onun dışında sırf oyun için modifiye edilmiş Windows sürümü de vardır.

Geri
Yukarı