G4400 ve GT 1030 FPS düşmesi sorunu

SEFA-Vortrag

Centipat
Arkadaşlar bundan birkaç ay öncesinde rahat bir şekilde GTA 5 oynayabiliyordum. Ekran kartım arızalandı[Zaten eskiydi-(GT-430)] ben de yeni ekran kartı adlım(GT 1030).
Aldım daha sonra GTA 5 hiç oynamadım. CS:GO oynuyordum. İşlemci sıcaklığı dikkatimi çekti. Baktım ve boşta 60 derece oyunda 100 derece oluyordu sonra ben de işlemcinin fanını söktüm fanın altı siyahlaşmış sıcaklıktan. Altında bir macun gibi bir şey vardı 3 çizgi gibi birini elledim merak edip. Yumuşak olduğunu bilmiyordum dağıldı etrafına biraz. Sonra fanı geri taktım ve ölçümlere baktığımda boşta 30 derece oyundayken 40 derece olmaya başladı sevindim fakat GTA 5 yükledim ve oynayayım derken oyuna bir girdim çok 5 saniyede bir drop yiyor. Ama CS:GO gibi oyunlarda drop yemiyor. GTA 5'te drop yediği yerin işlemci performansı bakımından ekran görüntüsünü aldım buraya bırakıyorum.

Sistemim:
-H110M-S2V-CF anakart.
-Intel Pentium G4400 3.3 GHz işlemci.
-8 GB RAM.
-GT 1030 ekran kartı.
Dropların ekran görüntüsü

Dosya Ekleri

• drop.PNG
    drop.PNG
    2,9 KB · Görüntüleme: 20
  • drop2.PNG
    drop2.PNG
    2,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Merhaba tekrardan. Ekran görüntüsünü oyun içi Afterburner ile atabilir misin?
Şunu da uygulamanı istiyorum. Bunu yapmadan önce DDU seçeneklere girip ''Windows bir aygıt için bir sürücü aradığında, Windows güncellemesinden sürücülerin indirilmesini önleyin'' tikli olsun.
El ile kendin GPU'nun kurulumunu yap sonra.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı