FPS düşmesi yemeden videdo kaydı alma

Akabinde_md

Picopat
Daha fazla  
Şu an Fraps kullanıyorum ama çok fazla FPS düşmesi var bunu nasıl çözebilir mi? Ve drop yemeden video kaydı almak istiyorum önerilerinizi bekiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fraps en az FPS kaybına neden olan video kayıt uygulaması diye biliyorum. Altı yok yani.

FPS kaybı olmada ekstra bir uygulamayla kayıt almak imkansız gibi bir şey. Nvidia Overlay üzerinden neredeyse kayıpsız bir şekilde kayıt alabiliyorum.
İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-7200u CPU @ 2.50GHz 2.71 GHz.
Takılı RAM 8,00 GB Single DDR3.
GPU: 940MX.

Bu sistemde kayıp olması çok normal.

Şu an Fraps kullanıyorum ama çok fazla FPS düşmesi var bunu nasıl çözebilir mi? Ve drop yemeden video kaydı almak istiyorum önerilerinizi bekiliyorum.
Eğer Nvidia ekran kartı kullanıyorsanız, "Shadow Play" ile FPS drobu minimuma indirebilirsiniz.

İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-7200u CPU @ 2.50GHz 2.71 GHz.
Takılı RAM 8,00 GB Single DDR3.
GPU: 940MX.

Bende de i5-6200U olan laptop modeli var bu özelliklere sahip. Bu işlemci insanı bazen gerçekten bezdiriyor. Pek yapabileceğin bir şey yok.

1620842366960.png

OBS kullanırsan şu ayarları deneyebilirsin. Yine drop yiyorsan kodlayıcı kısmında Quicksync adlı seçenek var ona alarak denemeni tavsiye ederim.

Bende de i5-6200U olan laptop modeli var bu özelliklere sahip. Bu işlemci insanı bazen gerçekten bezdiriyor. Pek yapabileceğin bir şey yok.

Eki Görüntüle 1020390

OBS kullanırsan şu ayarları deneyebilirsin. Yine drop yiyorsan kodlayıcı kısmında quicksync adlı seçenek var ona alarak denemeni tavsiye ederim.

Onu denemek isterim ama OBS siyah ekran sorunu ile karşı karşıyayım.
Eğer NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız, "Shadow Play" ile FPS drobu minimuma indirebilirsiniz.

Shadow Play destekle miyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı