FPS düşürmeyen ekran kaydedici önerisi

yasinn_342

Centipat
Daha fazla  
Valorant ile ilgili videolar çekeceğim ama bilgisayarım pek de iyi değil 1080p düşük ayarlarda 80-120 arası FPS alıyorum FPS düşürmeyecek bir ekran kayıt programı önerir misiniz?

Hocam ekran kaydı için en az GTX 1060 istiyor diye biliyorum ama benim ekran kartım GT 740 4 GB.
Alt + Shift + F10 kısımını desteklemiyor olması lazım, daha önce denemediysen şansını dene.

Veya videodakileri deneyebilirsin, GT 1030'u olan arkadaşıma böyle hallettirmiştik. Sende de olacaktır muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant ile ilgili videolar çekeceğim ama bilgisayarım pek de iyi değil 1080p düşük ayarlarda 80-120 arası FPS alıyorum FPS düşürmeyecek bir ekran kayıt programı önerir misiniz?

O FPS'lerde bir bilgisayarla klip almak, video çekmek zor. Benim bilgisayar 180-200 arası alıyor ama video kaydettiğimde çok düştüğü
için bıraktım klip almayı. Ekran kartı video kaydedicileri hariç düşürmeyen olması biraz imkansız gibi. En iyi ihtimalle 15-20 FPS düşer. Ama ekran kartı driverinden oluyorsa öyle deneyebilirsiniz.

Hocam ekran kaydı için en az GTX 1060 istiyor diye biliyorum ama benim ekran kartım GT 740 4 GB.
Nvidia'nın programı ile yapamıyorsanız diğer programlar illa FPS düşüşü yaşatacaktır.

Geri
Yukarı