FPS düşüşü

Boştayken görev yöneticisinden kullanım değerlerini görüntü at. Ek olarak boşta ve yükte sıcaklık değerlerini de bilmemiz lazım. Kullanım değerlerini de söyle. MSI Afteburner ve RivaTuner ile kolayca ölçebilirsin. İnternetten bakarak yapabilirsin.

2021-02-02 (2).png

2021-02-02 (5).png

Boştayken görev yöneticisinden kullanım değerlerini görüntü at. Ek olarak boşta ve yükte sıcaklık değerlerini de bilmemiz lazım. Kullanım değerlerini de söyle. MSI Afteburner ve RivaTuner ile kolayca ölçebilirsin. İnternetten bakarak yapabilirsin.

Dosya Ekleri

• 2021-02-02 (2).png
    2021-02-02 (2).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 29
Dragon Center'i kast etmedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehbere bakarak yapabilirsin. Overclock yapma sekmesi var. Orayı kesinlikle kullanma. Donanıma zarar verebilirsin. Bu programı değerleri görmek için kullanabilirsin.
Dahili ekran kartı da varmış. Oyunun onu kullanmadığından emin misin?

Son düzenleme:
Dragon Center'i kast etmedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehbere bakarak yapabilirsin. Overclock yapma sekmesi var. Orayı kesinlikle kullanma. Donanıma zarar verebilirsin. Bu programı değerleri görmek için kullanabilirsin.
Dahili ekran kartı da varmış. Oyunun onu kullanmadığından emin misin?
bilmiyorum nasıl dahili ekran kartını kullanıldığını anlıcam ?

Geri
Yukarı