Steam FPS festivalinde Rust indirime girer mi?

waltuh wheit

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör:Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms
Mouse:Razer Viper Mini
Kulaklık:Razer Blackshark V2 X 7.1
Klavye:Steelseries Apex 9 Mini Mekanik Gaming Klavye
Merhaba, Steam'e 15 Nisanda FPS festivali gelecek. Benim almak istediğim şimdilik 4 oyun var. Uncharted, TLOU, Rust ve AC Valhalla. Şu an ilkbahar indirimindeyiz. Steam'de 28 dolar var, cebimde de var biraz. Öyle tamamlayıp Uncharted ve AC Valhalla almak istiyorum çünkü Rust FPS türü bir oyun. FPS festivalinde indirime tekrar gireceğini düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Oyun önerebilirsiniz, cüzdanımı ilkbahar indirimi boyunca 45 dolara çıkartabilirim.

Uncharted Epic Games tarafında çok daha ucuza alınabilir sanırım.
Aynı şekilde AC Valhalla içinde satış yapan siteler vardı.

Eğer bunları dışarıdan alırsanız Rust ve Last of Us için Steam'de rahat bir alım gerçekleştirirsiniz diye düşünüyorum.

Net bir oyun tavsiyesi de veremeyeceğim birçok güzel oyun mevcut nasıl bir şey arıyorsun? Şahsen ben son dönemlerde Palworld'e çok düştüm. Skyrim'de tam F/P oyunlardan birisidir ama biraz modlarla urağşmak gerek. İmkanınız varsa Baldur's Gate 3 kesinlikle denemelisiniz. Daha önce bu türde oyun oynamamış birisi olarak bayılmıştım. Yakın zamanda 2. kez bitirmeyi düşünüyorum.

Eğer bunları dışarıdan alırsanız Rust ve Last of Us için Steam'de rahat bir alım gerçekleştirirsiniz diye düşünüyorum.

Net bir oyun tavsiyesi de veremeyeceğim birçok güzel oyun mevcut nasıl bir şey arıyorsun? Şahsen ben son dönemlerde Palworld'e çok düştüm. Skyrim'de tam F/P oyunlardan birisidir ama biraz modlarla urağşmak gerek. İmkanınız varsa Baldur's Gate 3 kesinlikle denemelisiniz. Daha önce bu türde oyun oynamamış birisi olarak bayılmıştım. Yakın zamanda 2. kez bitirmeyi düşünüyorum.

Şu an acyi hangi siteden alabilirim bulamadım bir site.

Kinguin net diye sitede 604 TL Uncharted sizce alınır mı?

Şu an acyi hangi siteden alabilirim bulamadım bir site.

Şu an bulamadım ama ben Voidu'dan 60TL'ye almıştım.

Kinguin net diye sitede 604 TL Uncharted sizce alınır mı?

Hiç bilgim yok. Daha önce Voidu, eTail ve Humble Bundle kullandım. Oralarda sorun yaşamadım.

Şu an bulamadım ama ben Voidu'dan 60TL'ye almıştım.

Hocam Artık zor bulunur bu fiyatlar. Belki bunu da Epic Games'ten alabilirsiniz. Epic Games bir sonra ki indirim döneminde %25'lik kupon verebilir. 500TL'lik alışveriş yaparsan. 375TL ödeyeceksin gibi düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı