FPS için Logitech G700S vs G402?

Berkay22Bilir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cs go yani fps oyuncusuyum diğer oyunları da oynuyorum fakat cs go ağırlıklı olmak üzere oyun oynuyorum.

-Logitech G700s
-Logitech G402

Bunların arasında kaldım. Haliyle g700s daha iyi ama g402'de fps için üretildi deniyor? Sizce hangisini almalıyım?
Eğer kendi önerileriniz de varsa beklerim.

G402'deki o "dünyanın en hızlı mouse" gibi şeyler sadece satış teknikleri. Ben olsaydım G502 alırdım.

Dediğim gibi, G402'deki o "dünyanın en hızlı mouse" gibi şeyler satış teknikleri sadece. Dünyanın en hızlı arabasını alıp sadece şehirde kullanmak gibi bir durum ortaya çıkar. 500 ips sensorun limitine kim çıkar ki?

G502 de Rahat hareket için tasarlanmış örülü kablo, 200-12.000 DPI sensör, yüzey kalibrasyon özelliği, ağırlık ayarlama ve daha bir çok şey var.

G700s e gelecek olursak, bence iyi bir mouse fakat sensör vs. Gibi özelliklerden yine G502 yi geçemiyor. Zaten G700s kablosuz olsa bile G502 de örülü kablo olduğundan kablolu olduğunu bile hissetmeyebilirsiniz. Ben G502 alın derim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı