Logitech G402 vs G502

sedat01

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda G402 alacağım ancak G502 dikkatimi çekti. Kendim G300 kullanıcısıyım, bugün G402 sipariş ettim ancak dediğim gibi G502 içimde kaldı. Sizce hangisini almalıyım ?
G502 255 Tl, G402 159 Tl sizce G502 almayı düşünüyorum. Fakat G402 sipariş ettim iptal edebilirim. Konfor açısından iyi olmalı, sizce hangisi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ay boyunca G402 kullandım. Gerçekten kaliteli ve rahat bir fare. Eğer fps oyunlar oynuyorsan G402 çok daha iyi bir seçim olacaktır.

G502'nin G402'den üç farkı var:

1. G502'nin daha fazla tuşu mevcut
2. İlk Gözden Nişan Almalı oyunlar için geliştirilmiş Hyperion Fury teknolojisi G502'de yok !
3. G502'de ayarlanabilen G şeklinde ağırlık gramları mevcut.

Eğer İlk Gözden Nişan Almalı oyunlara ağırlık verilecekse kesinlikle G402'yi öneriyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G502'nin G402'den üç farkı var:

1. G502'nin daha fazla tuşu mevcut
2. İlk Gözden Nişan Almalı oyunlar için geliştirilmiş Hyperion Fury teknolojisi G502'de yok !
3. G502'de ayarlanabilen G şeklinde ağırlık gramları mevcut.

Eğer İlk Gözden Nişan Almalı oyunlara ağırlık verilecekse kesinlikle G402'yi öneriyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütçe fazlaysa G502 öneriyorum.

Şuana kadar Logitecg 300s, g402 ve g502 kullanma fırsatım oldu. aralarında benim en çok beğendiğim g402 oldu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı