FPS kısıtlaması

İşletim sistemi
Windows 10

PrettyGamer

Femtopat
Merhaba, hangi oyun olursa olsun FPS'im 140'ı geçmiyor yardımcı olur musunuz? Format atmadan önce 120 oluyordu maksimum şu an 140. internette bu konu hakkında herhangi bir şeyde bulamadım maalesef. Son çare olarak kendim sormayı deneyeyim dedim.
Not: Sorun sadece 1080p de oluyor. Çözünürlüğü düşürmeyi isterdim fakat alt + Tab süresi 5-10sn falan oluyor öylede SSD olmasına rağmen.

Tamamdır sağ olun. FPS için Unlost'un ayarlarınıda yapmıştım fakat düzelmemişti.
Oyununuzun kurulu olduğu yere girin,ve oyunun exe simgesine sağ tık özellikler diyin ve orda ki uyumluluk sekmesine tıklayın.Gösterdiğim kutucuğu işaretleyin,uygula ve tamam diyip çıkın.

Dosya Ekleri

• Özellikler menüsü.PNG
    Özellikler menüsü.PNG
    14,9 KB · Görüntüleme: 27
Oyununuzun kurulu olduğu yere girin, ve oyunun exe simgesine sağ tık özellikler deyin ve orada ki uyumluluk sekmesine tıklayın. Gösterdiğim kutucuğu işaretleyin, uygula ve tamam deyip çıkın.

Olmadı :( FPS limiti 120'ye düşmüştü birkaç saat önce kendi kendine yaptıktan sonra 130'a çıktı.
@@iYiqit_Winner
böyle bir video buldum sorunum bu olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fakat bende böyle gözüküyor dediği ayar kısmı yok laptop olduğu için. Ne yapabilirim?

1615665495114.png

Dosya Ekleri

• 1615665403949.png
    1615665403949.png
    114 KB · Görüntüleme: 16
Olmadı :( FPS limiti 120'ye düşmüştü birkaç saat önce kendi kendine yaptıktan sonra 130'a çıktı.
@@iYiqit_Winner
Böyle bir video buldum sorunum bu olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Fakat bende böyle gözüküyor dediği ayar kısmı yok laptop olduğu için. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 920938

bu adamın yaptığı gibi yapın sadece o açmış siz kapatın genelde çıkmıyor ise 2.metot da ki gibi tek tek yapın.

bu adamın yaptığı gibi yapın sadece o açmış siz kapatın genelde çıkmıyor ise 2.metot da ki gibi tek tek yapın.

Yaptım fakat düzelmedi sanırım laptopumun kapasitesi bu kadar yakın bir zamanda masaüstü dizmeyi düşünüyorum (parça fiyatları azaldığında) teşekkürler yardımlarınız için.

Yaptım fakat düzelmedi sanırım laptopumun kapasitesi bu kadar yakın bir zamanda masaüstü dizmeyi düşünüyorum (parça fiyatları azaldığında) teşekkürler yardımlarınız için.

Üzüldüm :/ açıkçası 850M böyle bir kalitesizlik yapacak kart değildi. Olsun hem masaüstü her zaman iyidir:D

Yeni konular

Geri
Yukarı