FPS Oyun için mouse önerisi

Fanzea

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Allahın selamı üzerinize olsun. Ben düzenli olarak FPS oyunu oynuyorum ve çeşitli turnuvarlada derecelerim vardır. Ben bir mouse almaya karar verdim şu anda kullandıgım mouse Razer deathadder 2013 ama zowie almaya karar verdim. Fk serisi ve ec serisi arasında coook kararsız kaldım ve diğer modelleri de önerebilrisiniz nedenleri ile birlikte bu yazıyı okuyup zaman ayırdıgınız için cok cok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Allahın selamı üzerinize olsun. Ben düzenli olarak FPS oyunu oynuyorum ve çeşitli turnuvarlada derecelerim vardır. Ben bir mouse almaya karar verdim şu anda kullandıgım mouse Razer deathadder 2013 ama zowie almaya karar verdim. Fk serisi ve ec serisi arasında coook kararsız kaldım ve diğer modelleri de önerebilrisiniz nedenleri ile birlikte bu yazıyı okuyup zaman ayırdıgınız için cok cok teşekkür ederim.

Şuana kadar aldığım ilk ve tek fare Logitech G402. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve gayet memnunum. Makro tuşları tam elime oturuyor, gayet hassas.

Asus ROG Gladius Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatı
Razer Diamondback Oyuncu Mouse + Goliathus Control Medium Fiyatı
Razer Taipan Expert Oyuncu Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Steelseries Sensei Kablosuz Gaming Siyah Mouse (SSM62250) Fiyatı

Öncelikle Aleyna aleyküm selam eğer kendi mouse seni sıktı ise ki bence o güzel bir mouse o zaman sana yukarı da ki arkadaşın dediği gibi G402 veya bir tık üstü olan G502 öneririm teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı