FPS Oyunlar İçin 3000 TL Civarı Toplama Sistem

Razer varken Zalman :mutlu: bilemiyorum seçim size kalmış.

Anlık hareketler önemli CS:GO da. Haliyle 144 hz ile yapabileceklerin ile 60 hz ile yapabileceklerin arasında fark var. Ondan olabilir.

Eğer AMD alıcaksan @Silinen üye'nin dediği gibi rx 480'i beklemelisin.

Peki öyle diyorsanız amazondan razer getirteceğim sanırım.Satın alırken stealth, clicky gibi çeşitleri var tuşlardan çıkan sesin seviyesiyle ilgili bir şey midir acaba bunlar?Tekrar teşekkürler.

Farklı sistem tavsiyeleri, başka öneriler, şu şöyle olsa daha iyi olur dediğiniz şeyler varsa herkesten yorum bekliyorum :)

Fakat yine de oyun akıcılığında çok çok ciddi bir fark oluyor 60 fps ve 120 fps arasında bile.Nedeni nedir ki acaba.

İnceliyorum çok teşekkürler :)

Edit:Ekran kartı (r9 380 4gb 256 bit) hakkında 2-3 kişiden fikir alabilirsem iyi olur çünkü amd ile kötü bir geçmişim var ve biraz önyargılı bakıyorum amd ürünlerine :)

Bir de şu klavye nasıldır acaba termal macun dışında zalman marka ürün kullanmadım mekanik yazıyor ama içime sinmedi nedense.

Zalman Zm-k500 Siyah Usb Mekanik Q Multimedia Klavye - n11.com
Bence iyidir amd fps konusunda gtx 960 dan daha iyi performans verir alacaksan saphire al bence

Razer klavyeyi baya bir araştırdım youtube amazon gibi sitelerden sürekli bir şeylerin bozuk çıktığını söylüyorlar bazıları 2-3 kere klavyeyi geri gönderdiğini söylemiş tırstım açıkçası.Biraz araştırma yapınca steelseries 6gv2 mekanik klavyeye denk geldim.Çok sağlam, gereksiz ışığı falan olmayan ve kaliteli bir klavye olduğunu söylüyorlar.Ve 250 tl ye gameekstra da bulunuyor sorun çıkarsa geri göndermek daha kolay olur diye düşündüm.Sizin fikriniz nedir?

1 kişinin yada 2 kişinin başına gelen olaydan tüm satışlara çamur atamayız. Tabii ki bozuk ürün yollamışlardır. Her firma bunu yapmıştır. Güvenmek size kalmış ama ben daha hiç bozuk ürün almadım. Alan da tanımıyorum. Zaten Amazon tarafından satılan ürünü alacağız. Sorun çıkarsa geri gönderme seçenekleri var ama çok beklersin sıkıntısı o. Hiç risk almamak istiyorsan bahsettiğin klavyeyi alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı