FPS Oyunlar İçin 3000 TL Civarı Toplama Sistem

Peki öyle diyorsanız amazondan razer getirteceğim sanırım.Satın alırken stealth, clicky gibi çeşitleri var tuşlardan çıkan sesin seviyesiyle ilgili bir şey midir acaba bunlar?Tekrar teşekkürler.

Farklı sistem tavsiyeleri, başka öneriler, şu şöyle olsa daha iyi olur dediğiniz şeyler varsa herkesten yorum bekliyorum

Bence iyidir amd fps konusunda gtx 960 dan daha iyi performans verir alacaksan saphire al bence

Evet daha fazla FPS verirler ama Nvidia kadar stabil ve serin çalışmazlar. Sapphire çok tercih edilmiyor.

Razer klavyeyi baya bir araştırdım youtube amazon gibi sitelerden sürekli bir şeylerin bozuk çıktığını söylüyorlar bazıları 2-3 kere klavyeyi geri gönderdiğini söylemiş tırstım açıkçası.Biraz araştırma yapınca steelseries 6gv2 mekanik klavyeye denk geldim.Çok sağlam, gereksiz ışığı falan olmayan ve kaliteli bir klavye olduğunu söylüyorlar.Ve 250 tl ye gameekstra da bulunuyor sorun çıkarsa geri göndermek daha kolay olur diye düşündüm.Sizin fikriniz nedir?

1 kişinin yada 2 kişinin başına gelen olaydan tüm satışlara çamur atamayız. Tabii ki bozuk ürün yollamışlardır. Her firma bunu yapmıştır. Güvenmek size kalmış ama ben daha hiç bozuk ürün almadım. Alan da tanımıyorum. Zaten Amazon tarafından satılan ürünü alacağız. Sorun çıkarsa geri gönderme seçenekleri var ama çok beklersin sıkıntısı o. Hiç risk almamak istiyorsan bahsettiğin klavyeyi alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…