FPS oyunlar için fare önerisi

tturk

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi FPS türü oyunlar oynuyorum ve kullandığım mouse benim için yetersiz oluyor istediğim kontrolü sağlayamıyorum. Sizlerden bütçemi çok yormadan önerilerde bulunmanızı istiyorum. Bütçemi en fazla 500TL'ye kadar zorlayabilirim. Sizlerden ricam bir şeyi önerirken deneyim veya veri kullanarak önermenizi isterim.

Not: Mouse tutuş şeklim palm grip.

597f66c7-23be-4609-9ad6-ee0dd62dcff0.jpgcdfd95c4-08f0-40b2-a02c-ed4b82d50bf5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat/performans olarak çok başarılı bir ürün olan HyperX Pulsefire FPS Pro'yu tavsiye ederim. Palm tutuşa uygun, elinizin boyutlarına göre bir fare. Teknik özellikleri de 400-500 Liraya satılan fareler ile aynı.
  • Pixart PMW3389
  • 450 IPS
  • 50 G
  • 95 gram
  • Omron
  • Örgü kablo
Detaylar: Pulsefire FPS Pro – RGB Oyun Mouse'u | HyperX

Satıcı: HyperX Pulsefire Pro RGB 16.000 Dpi Optik Gaming Mouse | ITOPYA

Bu modelin surge olan versiyonu 50m tıklama ömrüne sahip ve aynı özelliklerde galiba, fiyat olarakta çok bir fazlası yok gibi duruyor.

Vatan, MediaMarkt benzeri teknoloji mağazalarına gidip teşhir ürünü farelere elini koyup denemen daha sağlıklı olur bence.

Düzcede yaşıyorum ve buradaki mağazalarında iyi olabilecek g402-300s var sadece gerisi rampage ürünleri :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı