FPS oyunları için 10 bin TL monitör tavsiyesi

onurcan1

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,
Genel olarak bilgisayarı FPS oyunları odaklı kullanmaktayım. Sitelere baktığımda çok karışık bir durum görüyorum veya fazla bilgim olmadığı için bana öyle geliyor.
10k civarı bütçe 240-280Hz Yazılı olarak sundukları değerleri gerçek anlamda hakkıyla veren uygun bir monitör arıyorum. Desteklerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba,
Genel olarak bilgisayarı FPS oyunları odaklı kullanmaktayım. Sitelere baktığımda çok karışık bir durum görüyorum veya fazla bilgim olmadığı için bana öyle geliyor.
10k civarı bütçe 240-280Hz uygun bir monitör arıyorum. Desteklerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

Şu an kullanmakta olduğum tam bir F/P ürünü olan monitörü tavsiye ederim 27inç oluşu ve 240Hz olması da cabası

Aryond A27 V1.2 240 Hz 1ms Curved Oyuncu Monitörü | Monster Notebook

Fps oyunlarında 27 inch monitör iyi olmuyor hem de 1080 p olduğu için ekrandaki pikseller sayılır.
evet monitörü ilk aldığımda 27inç bana da büyük geldi fakat 1-2 gün sonra gözüm alışmaya başladı şimdi diğer monitörlerde oynayamıyorum adamı göremiyormuşum gibi hissediyorum :D piksel sayısına gelince ben öyle bir durum yaşamadım

0.5 ms i ne kadar verebildiği önemli yapılan testlerle üst düzey olarak bildiğimiz markalar bile o süreleri veremiyor o yüzden takılmamak gerek orada yazanlara.

Tam değerler çıkmadığı doğru fakat ne kadar akıl işi Monster 27 inch bir monitör almak?

Yeni konular

Geri
Yukarı