FPS oyunları için 27" monitör büyük mü?

hohler ritter

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox konsolum ve bir de laptopum var. Monitör almak istiyorum. Bu monitörü hem laptopa hem konsola bağlayıp oynayacağım. 27" ile 24" arasında kaldım. 24" Xbox konsolu için küçük gelir mi? Veya 27" bilgisayar oyunları Valorant, CS:GO vb. için büyük gelir mi? Konsol oyunlarını genel olarak yatarak oynayacagım için 24" küçük gelmesinden korkuyorum. Monitör önerileriniz varsa onları da atabilirsiniz.

Arkadaşlar Xbox konsolum ve bir de laptopum var. Monitör almak istiyorum. Bu monitörü hem laptopa hem konsola bağlayıp oynayacağım. 27" ile 24" arasında kaldım. 24" Xbox konsolu için küçük gelir mi? Veya 27" bilgisayar oyunları Valorant, CS:GO vb. için büyük gelir mi? Konsol oyunlarını genel olarak yatarak oynayacagım için 24" küçük gelmesinden korkuyorum. Monitör önerileriniz varsa onları da atabilirsiniz.

27 inç al mis gibi.

Alışkanlıkla alakalı. Yıllardır 27ınc kullanıyorum. 24 veya 25inc modeller aşırı ufak geliyo.

Eğer haftasonları uluslararası turnuvalara katılmıyorsan FPS için en ideal monitörü almana gerek yok. 27 inc almanı öneririm.

Hocam sizin kullanmanıza bağlı fakat sırf mape bakmak için kafanızı hareket ettirmek istiyorsanız 27 inç alabilirsiniz çünkü tam ortaya odaklanmışken sol üste bakmak için bir süre sonra kafanızı kaldırdığınızı fark edeceksiniz yüksek ihtimal.

CS2 de 27 inc 240 Hz IPS monitörde oynuyorum rankım 13000 gayet de güzel büyük falan gelmiyor. Hayatın boyunca sadece oyun oynamayacaksın sonuçta 27 inch büyük falan değil bence.

Laptop ekranından 24 inch ekrana geçerseniz 24 inch çok büyük gelir. Aynı şekilde 24'ten 27'ye geçerseniz de 27 büyük gelir.
Önerim, hem konsol hem de FPS oyunları oynayacaksaniz 27 inch almanız yönünde olur.

Geri
Yukarı