FPS oyunları için 500 TL altı fare önerisi

Bütçe
500tl
Öyle mi olmuş? Karşılaştırma yaparken şu epeyi kaynak olarak göstermeyin yanlış yazdıkları oluyor ve doğru bir yöntem değil böyle yapmanız fare böyle karşılaştırılmaz. Prime kötü bir fare demiyorum ama 1500 liraya kadar rakipsiz olduğu yanlış bir söylemdir.

Kendimde 3 ay önce çok araştırarak aldım bu fareyi ve evet söylediğimin arkasındayım. Epeyden karşılaştırma yapmak daha kolay olduğu için öyle yaptım. Cihazı daha önce çok araştırmış olduğum için özelliklerinden emindim.

Kendimde 3 ay önce çok araştırarak aldım bu fareyi ve evet söylediğimin arkasındayım. Epeyden karşılaştırma yapmak daha kolay olduğu için öyle yaptım. Cihazı daha önce çok araştırmış olduğum için özelliklerinden emindim.

1500 lira bütçesi olan adam gidip Prime almaz fazla uzatmanın mantığı yok, söyleminiz yanlış. Ürün neyse objektif bakıp ne azı ne fazlasını söylemek lazım. Prime şu fiyatıyla alınabilecek ve önerilebilecek bir ürün ama gidip de "1500 liraya kadar rakibi yok" demek abes kaçıyor.

1500 lira bütçesi olan birisinin alabileceği bazı modelleri atıyorum inceleyiniz.

(Delux M800 Pro yakın zamanda 1000 liraydı)

Yakın zamanda SS Prime ile karşılaştırdığınız Razer da V2 wired ve XM2we de bu fiyatlardaydı. Son kez söylüyorum epeyden karşılaştırma yapılmaz oradaki bilgilerin çoğu eksik ve bazıları hatalı olabiliyor. Geçerli bir ürün karşılaştırma yöntemi değil epey.com karşılaştırmalar kısmı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı