FPS Oyunları İçin 500 TL'ye Mouse Önerisi

halileser

Kilopat
Daha fazla  
Farem bozuldu bu yüzden FPS oyunları özellikle de CS:GO oyunu için fare önerilerinize açığım. Bütçe 500 TL civarı elim ne çok büyük nede çok küçük normal bir elim var fareyi tutuş şeklim fingertip grip.

Önerilerinize göre fareyi gidip mağazada deneyeceğim. Gecikmesi ve algılaması çok iyi olan bir fare istiyorum. Forumda ve internette yaptığım araştırmalara göre en çok önerilen marka ve modeller araştırdım bunlar dışında da önerebilirsiniz.
  • Zowie EC1-A -EC2-A
  • Logitech G102 Prodigy
  • Steelseries Rival 110-310

Seçenekleriniz arasında yok ancak Rival 600 hem güncel hem de özellikleri bakımından son derece iyi bir fare. Bana göre piyasadaki en iyi 3 fareden birisi, forumda öneri ile alanların hemen hemen hepsi çok memnun.

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Mouse SSM62446 Fiyatı

Farem bozuldu bu yüzden FPS oyunları özellikle de CS:GO oyunu için fare önerilerinize açığım. Bütçe 500 TL civarı elim ne çok büyük nede çok küçük normal bir elim var fareyi tutuş şeklim fingertip grip.

Önerilerinize göre fareyi gidip mağazada deneyeceğim. Gecikmesi ve algılaması çok iyi olan bir fare istiyorum. Forumda ve internette yaptığım araştırmalara göre en çok önerilen marka ve modeller araştırdım bunlar dışında da önerebilirsiniz.
  • Zowie EC1-A -EC2-A
  • Logitech G102 Prodigy
  • Steelseries Rival 110-310

G502 efsane

Flawless Sensor Mouse List - The perfect mouse - on-winning.com bu sayfayı buldum baya bi okudum kullanılan en iyi sensörlere göre tecrübesi olan arkadaşlar hangi sensörün daha iyi olduğuna açıklık getirirse memnun olurum.Gözüme çarpan sensörler arasında veya gözümden kaçırdığım varsa yardımcı olursanız.Sensörler:

SteelSeries TrueMove3+
Avago ADNS-3310
Pixart PMW3360

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı