FPS oyunları için Dell G2524h mi ViewSonic XG2431 mi?

talhabyes

Femtopat
Daha fazla  
Genel olarak FPS oyunları oynuyorum nadiren hikayeli oyunlara geçiyorum iki monitörde yakın fakat hangisini almalıyım seçemedim.

@Aramun neleri memnun etmedi ve neleri beğendin açıklayabilir misin hocam
Hocam ben bu monitöre aoc dan geçtim aoc da çok net düzgün görüntü alırken bunda mesela video izliyorum 1080 p değil de o video 720 p sanki hikayeli oyunlara hiç girmiyorum bile ghost of tsuhima oynuyorum ara sahnelerde her şey pixel pixel görmen lazım iade etme hakkımı kaçırmasam anında iade ederdim anca fps oyunu oynarsın bunda onda da çok kötü yani 1 ay araştırıp millet sırf övdü diye almıştım ama demek ki her övene bakmamak lazım

Hocam ben bu monitöre aoc dan geçtim aoc da çok net düzgün görüntü alırken bunda mesela video izliyorum 1080 p değil de o video 720 p sanki hikayeli oyunlara hiç girmiyorum bile ghost of tsuhima oynuyorum ara sahnelerde her şey pixel pixel görmen lazım iade etme hakkımı kaçırmasam anında iade ederdim anca fps oyunu oynarsın bunda onda da çok kötü yani 1 ay araştırıp millet sırf övdü diye almıştım ama demek ki her övene bakmamak lazım
Anladım, bilgiler için teşekkür ediyorum XG2431 siparişi vereceğim sanırım.

keşke banada böyle yazan biri olsaydı da bende onu alsaydım ya :(
ah be içimi yaktın şimdi geçmiş olsun valla kötü olmuş ama büyük bi çoğunluk fena değil diyordu dell için

@Aramun Hocam XG2431 de abarlıdığı kadar değilmiş ışık sızması ve renklerin cansızlığı asustan geçtim çok soğuk bir monitör

Son düzenleme:
ah be içimi yaktın şimdi geçmiş olsun valla kötü olmuş ama büyük bi çoğunluk fena değil diyordu dell için

@Aramun Hocam XG2431 de abarlıdığı kadar değilmiş ışık sızması ve renklerin cansızlığı asustan geçtim çok soğuk bir monitör
aslında ben sana aoc 24g2zu yu önericektim ama düşünceni değiştirip ikileme sokmak istemedim ama dell den daha iyidir bence keşke şu bende ki monitörü 1 hafta deneyimleme şansın olsa

aslında ben sana aoc 24g2zu yu önericektim ama düşünceni değiştirip ikileme sokmak istemedim ama dell den daha iyidir bence keşke şu bende ki monitörü 1 hafta deneyimleme şansın olsa
Hocam şu an dediğin gibi kafamda birden fazla monitör mevcut.
aoc 24g2zu
dell aw2523hf (320 fps ten aşağı almıyorum)
dell g2524h
asus vg259qm aklımdakiler bu şekilde.

Hocam şu an dediğin gibi kafamda birden fazla monitör mevcut.
aoc 24g2zu
dell aw2523hf (320 fps ten aşağı almıyorum)
dell g2524h
asus vg259qm aklımdakiler bu şekilde.
valla ben aoc dan çok memnundum renkleri falan baya canlı idi asus la 360 lık delli hiç bilmiyorum yinede iyice araştır bence

Geri
Yukarı