FPS oyunları için kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
4000

Nexai

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Mevcutta kullandığım Corsair Void Elite Wireless batarya sorunu nedeniyle değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz kablosuz, ses kalitesi güzel oyuncu kulaklıkları değerlendirmek istiyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler.
İyi Sosyaller.

Genelde herkes Arctis 9 kullanıyor bende Arctis 7 almayı planlıyorum Arctic 5'ten 7'e geçen arkadaşım çok memnun ama mikrofonu berbat Arctis 9 da nasıl olur bilmiyorum.

Konuyla alakasız ama ben de aynı modeli kullanıyorum batarya problemi ne kadar kullanımda oldu ve ne oldu?

Genelde herkes Arctis 9 kullanıyor bende Arctis 7 almayı planlıyorum Arctic 5'ten 7'e geçen arkadaşım çok memnun ama mikrofonu berbat Arctis 9 da nasıl olur bilmiyorum.

Mikrofon çok önemli değil Hyper quadcast kullanıyorum ama ses kalitesi nasıl onu merak ediyorum.

Konuyla alakasız ama ben de aynı modeli kullanıyorum batarya problemi ne kadar kullanımda oldu ve ne oldu?

Ben kullanmaya başlayalı 2 yıl oldu yaklaşık 1. yılın sonunda başladı.

Teşekkür ederim.

G PRO X Wireless alınabilir Black Friday indirimlerinde düşmesi muhtemel.

Aklımdaki ürünlerden biri de bu.

Merhaba arkadaşlar,

Mevcutta kullandığım Corsair Void Elite Wireless batarya sorunu nedeniyle değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz kablosuz, ses kalitesi güzel oyuncu kulaklıkları değerlendirmek istiyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler.
İyi Sosyaller.
G733 çok kullanılıyor. Bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı