FPS oyunları için klavye önerisi

• Konuyu başlatan 7US
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 758

7US

Zeptopat
Daha fazla  
Bütçe önemli değil fakat FPS oyunları için klavye önerisi almak istiyorum.
Not: Şu an güncel olarak G213 kullanıyorum bir tık büyük geliyor.

Bütçe önemli değil fakat FPS oyunları için klavye önerisi almak istiyorum.
Not: Şu an güncel olarak G213 kullanıyorum bir tık büyük geliyor.
Değiştirme sebebiniz büyük gelmesimi gerçekten ilginç böyle bir sebebten boş yere deli para harcamanız önerim logitechin daha pahalı modellerine bakmanız yönünde olucaktır.

Değiştirme sebebiniz büyük gelmesimi gerçekten ilginç böyle bir sebebten boş yere deli para harcamanız önerim logitechin daha pahalı modellerine bakmanız yönünde olucaktır.
Yani şöyle söylim bu klavyeyi 2 yıla aşkındır kullanıyorum hem fiziksel olarak beni çok yordu masam büyük olmasına rağmen çok yer kaplıyor bide ben fps oyunları oynadığım için çapraz tutyuyorum klavyeyi karnıma kadar klavye değiyor tuşları keza çok sert

Apex 3 e baktınız mı?
Baktım hepsine baktım dostum fakat bütçem bir nevi sınırsız olduğu için amazonda kodum var klavye bölümünde 2.800tl'ye kadar 10 gün sonra bitiyor eğer klavye 2.800tl'yi geçerse üstüne parada koyabilirim o yüzden en iyisi hangisiyse onu almak isterim ve en hızlısı hangisi o kadar araştırdım çok farklı cevaplar var.

Yani şöyle söylim bu klavyeyi 2 yıla aşkındır kullanıyorum hem fiziksel olarak beni çok yordu masam büyük olmasına rağmen çok yer kaplıyor bide ben fps oyunları oynadığım için çapraz tutyuyorum klavyeyi karnıma kadar klavye değiyor tuşları keza çok sert
Anladım %60 klavye modellerine bakabilirsiniz.

-Hyperx Alloy Origins 60 Red Pbt Mekanik Oyuncu Klavyesi
-Steelseries Apex 9 Mini Mekanik Oyuncu Klavyesi
-Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Speed Black %60 Mekanik Oyuncu Klavyesi

Bütçenize göre bunlara bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı