FPS oyunları için kulak içi vs kulak üstü kulaklık

Fps oynuyorsan %100 kulak üstü fakat kulak üstü aldım deyip geçme sorround ses teknolojisi gibi gelişmiş teknolojiler şart ayrıca mağzalarda satılan saçma sapan markaların kulaklıklarına hiç bulaşmayın orda yazan teknoloji yalan.İyi bir marka dan al Logitech gibi ama onun için bütçeni bi 100-130 tl çıkarman lazım bende G231 var zamanında 230 gibi bir paraya almıştım şuan daha ucuz o modele bakmanı tavsiye ederim.Bu arada CoD,BF,PUBG,Rainbow six, vs. gibi oyunlar oynuyorum ve fazlasıyla yetiyor

Hocam ben 3 yıldır (2. yılında bozuldu yine aynısından aldım) bu kulaklığı kullanıyorum, fiyatına göre gayet iyi. Yalnız ben ilk aldığımı 20₺ ye, ikincisini 30₺ ye almıştım, şimdi 40₺ olmuş. CS:GO oynarken yeterli şekilde ses kasabiliyordum. Rütbem Usta Muhafız 1'di. Yalnız kulaklıktan pek de performans beklemeyin. Bass filan yok, sesi dümdüz veriyor. Şimdiye kadar kullandığım en iyi kulaklık 70-80 liralık Sony kulaklıktı (şimdi fiyatı 100₺ yi geçmiştir). Onunla karşılaştırırsam bu kulaklık idare edecek, sesi dümdüz veren bir kulaklık.

Sony Mdre9lpb Siyah Kulak İçi Kulaklık Fiyatı ve Özellikleri

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı