FPS oyunları için kulaklık önerisi

@Nova zero kulaklıkların piyasasına hakim değilim, pek yardımcı olamayacağım ama dediğim gibi almaman gereken kulaklıklar var, onlara hiç bulaşma.

Ben 6 aydır Gamepower Warlord 7.1 Surround kullanıyorum CS:GO ve Valorant dahil bütün oyunlarda gayet temiz ses alıyorum. Yeri geliyor hoparlör niyetine kullanıyorum alt frekanslar ve orta sesler çok akıcı 7.1 özelliği çok iyi. Asıl sen kullanmadan konuşuyorsun. 1 senedir komple Game Power ekipman kullanıyorum çok memnunum.

@Inanckilic 1 yıl sonra gel, beraber tartışalım. Ama senin sesini şimdiden duyabiliyorum;

''Yahu keşke almasaydım, baksana 1 senede bozuldu...''

Temiz sesi ben de alıyordum ama bozulunca temiz sesin bir önemi kalmıyor, millete Gamepower önerip durma. Çok daha kaliteli markalar varken neden bunu yapıyorsun? Neden insanları gereksiz riske atıyorsun?

Çok da konuşmak istemiyorum, Gamepower almayın. Çok daha iyileri var.

@Inanckilic 1 yıl sonra gel, beraber tartışalım. Ama senin sesini şimdiden duyabiliyorum;

"Yahu keşke almasaydım, baksana 1 senede bozuldu..."

Temiz sesi ben de alıyordum ama bozulunca temiz sesin bir önemi kalmıyor, millete Gamepower önerip durma. Çok daha kaliteli markalar varken neden bunu yapıyorsun? Neden insanları gereksiz riske atıyorsun?

Çok da konuşmak istemiyorum, Gamepower almayın. Çok daha iyileri var.

Game Power alacak kişi kulaklığa veya mouseye çok para vermek istemeyen kişidir. Zaten 1 senedir kullanıyorum klavyeye 1 kere kahve 2 kere kola döktüm kulaklığı eve gelen misafir çocuğu topaç gibi duvardan duvara oynamış. Kulaklığı amacından başka her yerde kullandık istemeden hala ilk gün ki performansında. Kaldı kı 1 sene doldu diyorum ee bozulmadı? 1500 liraya kulaklık alıp 3 4 sene kullanabilecek bütçesi olan kişi sayısı az. Ha ben bir kulaklığa 500 lira vermek istemediğim için Game Power aldım orası ayrı beklentim düşüktü alırken beklediğimden çok daha iyi çıktı. Bana kullandığın Game Power cihazın faturasını atar mısın? Ben sana 6 7 tane fatura gönderebilirim.

@Inanckilic yukarıdaki mesajlarıma bakarsan ben Gamepower Medusa öneren arkadaşa çıkıştım ve onu sen zannettim. Gamepower Warlock hakkında en ufak fikrim yok ama Medusa kullandım ve 1 senenin ardından bozuldu.

Ayrıca arkadaşın bütçesi 800 TL ve burada Gamepower öneriliyor. Ben buna çıkışıyorum ve hala konuyu okumadan savunmaya devam ediyorsun.

@Nova zero kulaklıkların piyasasına hakim değilim, pek yardımcı olamayacağım ama dediğim gibi almaman gereken kulaklıklar var, onlara hiç bulaşma.

Tamam sağ ol yine de yardımcı olabilecek birisini tanıyorsan söler misin çünkü çok ihtiyacım var.
Bana kullanışlı uzun ömürlü ve kesin ses kasabileceğim bir kulaklık önerir misiniz bütçe 800 TL.

Kardeşim kaşınıyor musun? Yoksa Dünyanın en iyi fps kulaklığını bilmiyor musun? Vallahi bir daha cevap yazarsan şikayet edeceğim. Paran var marka model verdik hala aranıyorsun?

Ne öneriniz cidden Medusa mı bu mu yani ben cidden CS'de PUBG'de ses kasmak istiyorum ve düzgün bir şey arıyorum daha fazla bilgi istiyorum.
Kardeşim kaşınıyor musun? Yoksa Dünyanın en iyi fps kulaklığını bilmiyor musun? Vallahi bir daha cevap yazarsan şikayet edeceğim. Paran var marka model verdik hala aranıyorsun?

Ne öneriniz cidden Medusa mı bu mu yani ben ses kasmak istiyorum PUBG'de CS:GO'da ve daha fazla bilgi öğreniyorum ama söyledikleriniz beni etkilemedi Cloud 2 var kuzenime ve 1 yıldır kullanıyor ama o değil daha canlı daha iyi ses istiyorum ve araştırıyorum bulamadığım için buraya soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı