FPS oyunları için kulaklık önerisi

hayır yok, sadece biri kablolu diğeri kablosuz diğer tüm özellikleri aynıdır.
Bu dip ses sorunu ve cızırtı kronik vesaire diyorlar hocam onlara bakıyordum bizim forumda umarım başıma çıkmaz. En nefret ettiğim durumdur sıfır ürün alıp sorunlarıyla uğraşmak insanı bunaltıyor.

çıkmaz umarım, ben öyle bir sorun yaşamadım. oyunlarda 7.1 surround seçiyorum efil efil yardırıyorum..

İcue yazılımı ile de gerek fps eq ayarı var gerek bass boost ayarı var gerekse youtube, film vs izlediğin zamanlar ise clean eq ayarı var, hangisini ayarlarsan otomatik olarak deneyimlediğin görsel mevzuatın ses deneyimini otomatik olarak kulaklığa sunuyor..

alet bu :)

Anladım peki bizim bu kulaklıkta ses kartı harici var mı? Yoksa anakartın ses kartınımı kullanacağız?
o senin tercihine kalmış, fakat anakartın çıkışı da işini görür.

Dosya Ekleri

• P20814-220313.jpg
    P20814-220313.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 84
dostum bir çok incelemesi youtube da bulunuyor,

Corsair Void RGB Elite yazarsan ekseriyetle kablosuz kullanıcı deneyimleri bir hayli fazlasıyla mevcut. Kablolu olan 5 yıllık, haliyle sürücü farklılıkları ve bluetooth teknolojisi olduğu için 2 senelik bir ürün..​

dostum bir çok incelemesi youtube da bulunuyor,

Corsair Void RGB Elite yazarsan ekseriyetle kablosuz kullanıcı deneyimleri bir hayli fazlasıyla mevcut. Kablolu olan 5 yıllık, haliyle sürücü farklılıkları ve bluetooth teknolojisi olduğu için 2 senelik bir ürün..​

Anladım itopyaya yazdığım da zaten Corsair void elite diye 5-6 ürün çıkıyor renk farklılıkları ve fiyat. O zaman wireless almak daha mantıklı daha yeni, Hepsiburada'da premium olarakta geçiyor adı. @BerkayZ87

RAZER Blackshark V2 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Uzun süreler boyunca sorunsuz kullanırsın. Spor için alınacaklarım olmasa direkt 4 taksitle alırdım düşünmeden. Hem ihtiyacım var hem de uzun süre sonra 1300TL altına indiğini yeni görüyorum. Cidden F/P.

Bu arada itopya'da bir nebze daha uygun.
Bu attığınız v2 mediamarkta çok ucuz diğer sitelere göre acaba V2 X olanı yollamasınlar?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı