FPS oyunları için kulaklık önerisi

BarkinsTR

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Yeni kulaklık alacağım ama bir sürü model var. Kafam çok karıştı. Logitech G733 çok hoşuma gitti ama kablosuz olması biraz hoşuma gitmedi. FPS oyunlarında çok iyi olur mu bilmem. Bende JBL 560BT var, oyunlarda güzel ses kastırmıyor. Fiyat sınırı yok, kablolu kablosuz fark etmez. Mikrofonlu olması önemli değil güzel ses versin yeter😂

Öncelikle iyi günler. Yeni kulaklık alacağım ama bir sürü model var. Kafam çok karıştı. Logitech G733 çok hoşuma gitti ama kablosuz olması biraz hoşuma gitmedi. FPS oyunlarında çok iyi olur mu bilmem. Bende JBL 560BT var, oyunlarda güzel ses kastırmıyor. Fiyat sınırı yok, kablolu kablosuz fark etmez. Mikrofonlu olması önemli değil güzel ses versin yeter😂

Benim Rampage Miracle X4 kulaklığım var kablolu Valorant'ta çok iyi ses kasıyorum aşırı iyi kulaklık fazla para vermeyin kulaklığa

Bir de genelde bilgisayar başında çok duruyorum kulaklarımı çok acıtıyor kulaklık gözlüğüm olduğu için gözlüğün sapı kulağımın arkadasında olunca kulaklık sıkıştırıyor kafada rahat dursun.

Razer Blackshark V2 X f/p bir tercih kendi fiyat aralığında. Tavsiye ederim.

Razer BlackShark V2 X F/P bir tercih kendi fiyat aralığında. Tavsiye ederim.

Kanka bana fp değil en iyi sesleri kasabileceğim her şeyde en iyi olan bir kulaklık lazım çok fazla kulaklık değiştirdim ve artık ömürlük bir şey arıyorum fiyatı önemli değil Logitech xpro ile G733 arasında kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı