FPS Oyunları için Mouse Önerisi

Zion Williamson

Hectopat
Daha fazla  
Kullananların yorumunu bekliyorum.
Bir de FPS oynuyorum.

D93DFC9C-87B2-47B8-95BC-F6873E60AC2C.png
64A97EB7-73DE-48E9-A9D5-B40A3A6F014F.png
9A84E2A8-8437-41F6-B2C2-F6F0DBB2E82A.png
A7AB7C5C-497D-4769-9414-A9725C55D450.jpeg
9B1672F5-44EB-4E57-BDB8-849A2DEF3C66.png

Rival 600 kullanıyorum. Malzeme kalitesi haricinde çok kaliteli bir fare. Sensör, ergonomi ve aydınlatması çok başarılı ama özellikle yanlardaki kauçuk malzeme keşke olmasaydı dedirtiyor. Sırf o yüzden bile almanızı önermem. O kadar para verip malzeme yönünde hayal kırıklığına uğramak istemezsiniz.

Daha önce Steelseries Rival mouse kullandım. Elleri biraz fazla terleyen biriyim. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ürünün malzeme kalitesi kötü ve yan kauçukları tamamen soyuldu. Firma ile iletişime geçtim hiçbir şekilde tamir ve değişime yanaşmadılar çöpe attım ürünü. Şimdi Razer DeathAdder kullanıyorum pek sorun yaşamadım memnunum diyebilirim. Sadece mouselerde sol çift tıklama problemi olabiliyor kronik problem. Ben de bu durumu yaşadım, ürün garantimin bitmesine 1 ay kala ürünü gönderdim , aynı ürünün yenisini yolladı firma bilgin olsun. Diğer arkadaşlar da tecrübelerini yazabilir tercih sana kalmış.

Rival 600 alan arkadaşım malzeme kalitesi yüzünden iade etmişti. Sonrasında Logitech G502 almıştı. Şu anda onu kullanıyor, gayet memnun. Ben de Razer Deathadder Elite kullanıyorum. Gayet memnunum. Teknik özelliklere baktığımız zaman Razer 450 IPS olmasıyla diğerlerinden daha üstün. Tek sevmediğim yanı On Board Memory olmaması. Başka bir bilgisayara taktığınız zaman Synpase kurmanız lazım DPI ve Polling Rate ayarlayabilmek için.

G502 hariç hepsini kullandım. Rival 600 8 aylık kullanıcısıyım. Tek sorunu kauçuk malzeme deniyor daha yaşamadım. Glaive Rgb modeli de çok güzel bir model sol click sorunu yaşanıyormuş onu da yaşamadım. Ama Rival 600 ergonomide bir tık üstte Glaive modelinden ayrıca macro tuşları sert. Razer ise ikisinin ortasında gibi pek sevmemiştim. G402 ise muazzam bir mouse olmakla beraber malesef eskide kaldığını düşünüyorum. Güzel bir kullanımda Rival 600 sanırım en alınası. Malzeme kalitesi hariç.

Mehmet bey merhaba G502 yi sevmediniz herhalde. Önceki konunuzda ağırlığı hakkında konuşmuştuk.

Kendim Steelseries rival 100, Mionix Castor, Logitech G403, Logitech G502, Razer Basilisk ve Logitech G305 kullandım. Aralarından en iyisi G403 ve G305 idi. Şuan G305 kullanmaktayım aşırı hafif ve kablosuz. Ne ışığı var nede şekli. Sadece bir mouse. G403 de hüzel mousedir. Seveni çoktur. Bakmanızı tavsiye ederim.

Kolay gelsin...

Mehmet bey merhaba G502 yi sevmediniz herhalde. Önceki konunuzda ağırlığı hakkında konuşmuştuk.

Kendim Steelseries rival 100, Mionix Castor, Logitech G403, Logitech G502, Razer Basilisk ve Logitech G305 kullandım. Aralarından en iyisi G403 ve G305 idi. Şuan G305 kullanmaktayım aşırı hafif ve kablosuz. Ne ışığı var nede şekli. Sadece bir mouse. G403 de hüzel mousedir. Seveni çoktur. Bakmanızı tavsiye ederim.

Kolay gelsin...
Benim g502 ye hiçbir önyargım yok. Ben sadece diğer insanların da görüşünü almak istedim. Siz yanlış anlamışsınız.[emoji3][emoji3]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı