FPS oyunları için mouse tavsiyesi

Bugraaeraslan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, FPS ve MMORPG oyunları oynuyorum. Şu an Zowie EC1a kullanıyorum. Hem kalite hem sensör hem de uzun vadede kullanabileceğim kaliteli fare önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden. Tutuş şeklim palm. El ölçülerim: 19.5cm - 9cm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yılların eskitemediği G300s öneririm. Çok rahat macro yazabilirsin MMORPG oyunlarında sana kolaylık sağlar. Ben BDO da bazı skilleri mousedaki makro tuşlarına atayıp öyle kullanıyorum daha rahat oluyor.

Corsair Sabre Pro öneririm. @JakerT4 canım gerekli olan dosyayı paylaşabilir misin?

Bütçeniz nedir?
Sınırlı bir bütçem yok.

Yılların eskitemediği G300s öneririm. Çok rahat macro yazabilirsin MMORPG oyunlarında sana kolaylık sağlar. Ben BDO da bazı skilleri mousedaki makro tuşlarına atayıp öyle kullanıyorum daha rahat oluyor.
g300s çok küçük bir mouse

G300s hem arkadaş için küçük gelir hem de sensörü berbat 12 yıllık bir fare, önermiyorum.

Razer viper v2 pro çok öneriliyor. Birde logitech g pro x superlight düşünüyordum. Bir çok profesyonel CS GO oyuncusu onu kullanıyor.

Geri
Yukarı