FPS oyunlarında Aimim çok kötü

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar aktif olarak BF1 oynuyorum ama CS2 de Raibow six 'de oynuyorum. Hepsini aynı anda oynadığım için mi bu kadar kötüyüm. Çünkü sürekli ayarlardan sansetiv ayarı yapıyorum. Ayrıca fare hassasiyet ayarları hepsinde farklı. Ne yapcağım bilmiyorum. Bunun çaresi var mıdır? Hepsinde aynı Fare hassasiyetini nasıl tuttururum.

Hiçbirinde fare hassasiyetim aynı değil, beynim yanıyor. Sürekli düzeltmekle uğraşmaktan oyun oynamıyorum.

Arkadaşlar aktif olarak BF1 oynuyorum ama CS2 de raibow Six'de oynuyorum. Hepsini aynı anda oynadığım için mi bu kadar kötüyüm. Çünkü sürekli ayarlardan sansetiv ayarı yapıyorum. Ayrıca fare hassasiyet ayarları hepsinde farklı. Ne yapcağım bilmiyorum. Bunun çaresi var mıdır? Hepsinde aynı fare hassasiyetini nasıl tuttururum.

Hiçbirinde fare hassasiyetim aynı değil, beynim yanıyor. Sürekli düzeltmekle uğraşmaktan oyun oynamıyorum.

Sensitivity converter kullan.

BF1 oynarken aimi çok önemseme zaten. CS2 ve R6 ya geleceksek birbirlerine yakın hassasiyet ayarları seç ve zorunda olmadıkça değiştirme. Herkesin rahat olduğu hassasiyet kendine özeldir ve öyle çok uçuk düzey bir hassasiyetin yoksa belli bir süre sonra alışırsın. Sonra hassasiyeti tekrar değiştirirsen tüm bu alışma olayını baştan yaşaman gerekir. Bu arada naçizane tavsiyem en çok R6'ya ağırlık vermen. R6'yı iyi oynayan tüm FPS oyunlarını götürür.

BF1 oynarken aimi çok önemseme zaten. CS2 ve R6 ya geleceksek birbirlerine yakın hassasiyet ayarları seç ve zorunda olmadıkça değiştirme. Herkesin rahat olduğu hassasiyet kendine özeldir ve öyle çok uçuk düzey bir hassasiyetin yoksa belli bir süre sonra alışırsın. Sonra hassasiyeti tekrar değiştirirsen tüm bu alışma olayını baştan yaşaman gerekir. Bu arada naçizane tavsiyem en çok R6'ya ağırlık vermen. R6'yı iyi oynayan tüm FPS oyunlarını götürür.
Asıl BF1'de aim önemli değil midir hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı