Oyunlarda Kol Desteği Önemli mi?

Shayn

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
CS:GO, BF4 gibi FPS oyunları oynarken aimim gerçekten de çok kötü ne kadar geliştirmeye çalışsam da çok mesafe kat edemedim düşündüğümde koltuğumda kol desteği olmadığı için kol hareketlerim kısıtlıydı yani sadece bileğimi hareket ettirebiliyorum beni kısıtlayan nedenin bu olabileceğini düşündüm o yüzden size sormak istedim oyunlarda kol desteği önemli midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
kol desteği gerçekten önemlidir.oyunu rahat bir şekilde oynamanız lazım.bunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz.aim konusunda mouseniz iyi bir logitech mouse filan olabilir.

öncelikle kol desteğiniz önemlidir.oyunu rahatça oynayabilmeniz lazım.aim konusunda iyi bir gaming mouse almanızı tavsiye ederim.

kol desteği gerçekten önemlidir.oyunu rahat bir şekilde oynamanız lazım.bunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz.aim konusunda mouseniz iyi bir logitech mouse filan olabilir.

öncelikle kol desteğiniz önemlidir.oyunu rahatça oynayabilmeniz lazım.aim konusunda iyi bir gaming mouse almanızı tavsiye ederim.
Cevabınız için teşekkür ederim elimde sgm x7 var çok müthiş olmasa da iş görüyor ama bence iş çok fazla mouseda değil eline uygun oynayabileceğin bir mouse olsun yeter zaten logitech alacak param da yok ama kol desteğini kesinlikle sağlıycam

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı