Çözüldü FPS oyunlarında ping hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

7dsyz

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
SİSTEM: Acer Nitro 5 AN515-46 CPU: AMD Ryzen 7 6800H RAM: 32 GB 4800Mhz GPU: NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 150W 8GB GDDR6 SSD: Micron 3400 MTFDKBA1T0TFH 1TB NVMe M.2 PCI Express 4.0 x4 NVMe PANEL: 15.6 inç FHD LCD 144hz MOUSE: ASUS ROG Gladius III Wireless 26.000 DPI 6 Tuş Optik RGB Kablosuz Gaming Mouse KLAVYE: ASUS ROG Strix Scope RX Red Switch 1ms IP57 Su Geçirmez ve Toza Dayanıklı RGB Türkçe Optik Kablolu Gizlilik Tuşlu Mekanik Gaming Klavye
Meslek
Öğrenci
RAM
32 GB 4800Mhz
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti
İşlemci
AMD Ryzen 7 6800H
Valorant da 10 ping alıyorum ama ağ sorunu yazıyor ve karakter ileri geri gidiyor takılıyor CS2 de 40 50 arası orada da aynı sorun var.

İnt kablonuzda temassizlik olabilir veyahut da sürücüleri var mı hatirlamiyorum ama güncellemeyi deneyebilirsiniz ya da anakarttaki Ethernet soketiyle alakali olabilir int kablonuzu degistirip denemenizi tavsiye ederim.

İnt kablonuzda temassizlik olabilir veyahut da sürücüleri var mı hatirlamiyorum ama güncellemeyi deneyebilirsiniz ya da anakarttaki Ethernet soketiyle alakali olabilir int kablonuzu degistirip denemenizi tavsiye ederim.

Laptop kullanıyorum, Wireless olarak bağlanıyorum, daha yeni taktırdım interneti.

Altyapısal bir problem olabilir ya da modemsel kabloyla deneyiniz eger sorun devam ederse altyapısaldir devam etmezse modemseldir.

Olabilir reis ama Superonline altyapısı var ve böyle bir sıkıntı önceki internetimde yoktu (Türk Telekom)

Yeni konular

Geri
Yukarı