FPS oyunu önerisi

KloxyTR

Femtopat
Arkadaşlar merhaba, en sevdiğim oyundan yani Valorant'tan 3. parti yazılımından (mouse uygulaması) yüzünden ban yedim. Gerçekten hiç böyle çaresiz hissetmedim kendimi. CS:GO dışında falan oyunlar önerebilir misiniz? ( CS:GO'nun havasını hiç sevmiyorum). FPS oyunları olursa daha iyi olur, şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, en sevdiğim oyundan yani Valorant'tan 3. parti yazılımından (mouse uygulaması) yüzünden ban yedim. Gerçekten hiç böyle çaresiz hissetmedim kendimi. CS:GO dışında falan oyunlar önerebilir misiniz? ( CS:GO'nun havasını hiç sevmiyorum). FPS oyunları olursa daha iyi olur, şimdiden teşekkürler.
Sistemin varsa koşarak COD:MW öneriyorum. Ben böyle güzel FPS oynamadım. Hala daha oynuyorum. Dünyada Tetris ve Mario oyunlarından sonra 3. olarak en çok satan oyun COD serisiymiş.

Titanfall 2, Rainbow Six Siege. Ama öncelikle Titanfall 2. Oynadığım en iyi FPS oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı