FPS oyunu önerisi

TheErdem

Hectopat
Daha fazla  
Malum yaz geliyor, Steam üzerinden oyun alışverişi yapacağım. Sizden FPS oyunu önerileri rica ediyorum. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege tarzında. Bir de Call of Duty'nin bir oyunu vardı bunlara benzer bulamadım. Bilenler söyler ise sevinirim.

Birkaç kriterim var:

-Oyunun optimizasyonu kaliteli olursa,

-Online olursa,

-Animasyonları (ele silah çekme, ateş vs.) İyi olursa,

-Son olarak eklem hareketleri çeşitli olursa çok iyi olur. Yani CoD ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'deki gibi.

Kriterleri ille de karşılamasına gerek yok ama karşılarsa çok iyi olur. Paramı boşa harcamak istemiyorum. 😀

Not: Valorant, CS:GO vs. önermeyin. Zaten oynuyorum.

Şimdiden teşekkürler.🙂

Son düzenleme:
Peki Rainbow Six Siege tarzı bir oyun istiyorsanız, neden Rainbow Six Siege oynamıyorsunuz :D
Şu an Deluxe Edition 45 TL zaten, kaçırmaya değmez alın gitsin.
Oynayamazsanız GeForce NOW kullanırsınız.

Malum yaz geliyor, Steam üzerinden oyun alışverişi yapacağım. Sizden FPS oyunu önerileri rica ediyorum. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege tarzında. Bir de Call of Duty'nin bir oyunu vardı bunlara benzer bulamadım. Bilenler söyler ise sevinirim.

Birkaç kriterim var:

-Oyunun optimizasyonu kaliteli olursa,

-Animasyonları (ele silah çekme, ateş vs.) iyi olursa,

-Son olarak eklem hareketleri çeşitli olursa çok iyi olur. Yani CoD ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'deki gibi.

Kriterleri ille de karşılamasına gerek yok ama karşılarsa çok iyi olur. Paramı boşa harcamak istemiyorum. 😀

Not: Valorant, CS:GO vs. önermeyin. Zaten oynuyorum.

Şimdiden teşekkürler.🙂
Medal Of Honor 2010 ve Warfighter , Battlefield serisi, Spec Ops The Line

Edit: Online istiyorsanız Insurgency kesinlikle göz atmanızı öneriririm, mekanikleri ve atmosferiyle birlikte gerçekten sağlam bir oyun.

Bedava olarak CoD Warzone oynayabilirsiniz. Gerçekten kaliteli bir oyun. Onun dışında pek "paralı" FPS oyunları ile alakam yok, kusura bakmayın.

Peki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege tarzı bir oyun istiyorsanız, neden Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamıyorsunuz :D
şu an Deluxe Edition 45 TL zaten, kaçırmaya değmez alın gitsin.
Oynayamazsanız GeForce NOW kullanırsınız.

Zaten Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'yi alacağım.😀 onun dışında benzer oyunlar arıyorum.

Bir de lütfen biri bana şu Call of Duty oyununun adını söylesin. ☹️
Eklememişim, online olursa daha iyi olur.

Rekabetçi FPS tarzı oyun sever olarak konuşmam gerekirse maalesef bu sektörde şuan bir kıtlık yaşanıyor. Piyasada kaliteli ve oynanabilirliği olan oyun sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Piyasanın tüm umudu Battlefield 6 gibi görünüyor. Umarım talepleri karşılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı