FPS Oyunu Tavsiyesi

Malesef dostum oyuncu sayısı azaldıkça oyuncuların kurduğu maplere girmeye başladık oralar daha sakat hele bazı adminler var karşı takım tank kullanıyor biz alınca ölüyoruz :D BF1 ölmeden yetişmek lazım.

2018 Nisan güncellemesiyle Dice kendisi öldürdü oyunu zaten. :D Sistemimle Ultra sabit 75 fps oynayabilirken şimdi low ayarlarda 40-60 fps oynuyorum. İşlemci kullanımı çakılı %100, ekran kartı ise %40-50.

@HellStalkeR Arkadaş, zamanında çok oynamıştım. Oynarken eğlendiğim doğrudur şuan hala yüklü fakat pek oyun oynamıyorum. Sistemim de imzada neyse konu zaten ben değilim. Öncelikle bir oyun kötülenecekse oynanış ve içerik olarak benzer oyunların söylenmesi lazım bahsettiğin oyunların CSNZ ile hiçbir ilgisi yok. Beş para etmez kelimesi senin fikrindir mesajıma alıntı yaptığın için cevap yazıyorum yoksa şahsi fikrindir bir şey diyemem. Dediğim gibi oyun düşük yaş kitlesine hitap etmiyor çünkü öğrenmek zaman alıyor. Fazla kafası basmayan kişiler oluyor oyuna girince karışık geldiğinden hoşlanmıyor sabredip öğrendiği zaman ise güzel vakit geçiriyor. Örneklerini zamanında gördüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı