FPS Oyunu Tavsiyesi

Biraz Farklı bir liste yapayım :
Blacklight Retribution sanırım bizim Ülkemizde az bilinen efsane oyunlardandır mesela Wall Hack denen olay ısı algılayıcı vasıtası ile oyunda herkeste var bu da oyuna serilik getiriyor herkesin farklı skilleri var ama merak etme cırkını çıkarmamışlardı en son oynadığımda.

Warface var ancak indirmeden önce araştır Türk serveri bitik durumdaydı en son ve diğer serverleri satılmış Türkiye ye kapalıydı indirme platformunda oyuna battle royale modu felan gelmişti güzeldir.

BF4-BF1-BF5 bunlar tatları çok başka FPS oyunlarıdır o savaş atmosferleri o tat o sesler bazen 4-5 saat oynayıp markete giderdim BF4'ü savaştan çıkmış gibi hissederdim o derece :D

Düşük sistemin var ise Heroes And Generals.

CSNZ bir anlık heyecanla girilip 10 dakika geçmeden "bu ne la" denilip sıkan bir oyun bence ya. En azından bende öyle oldu :)
Oyunu tam öğrenmeden o oyundan zevk alamazsın. Menü arayüzü zor biraz 3 çeşit envanter var fakat öğrendikten sonra çok kolay. Hangi modda nasıl oynanır bunları öğrendikten sonra tüm gününü başında geçirebileceğin sayılı oyunlardandır. Tek eksi yanı grafik kalitesi CS1.6'nın wad dosyaları ile yeniden bir oyun tasarlanmış öyle düşünün. Misal sığınak modu var zamanında sabahtan akşama kadar arkadaşlarımla oynuyordum bilmezsen zevk alamazsın bu oyunun özelliği öğrenmen lazım ki zevk alasın. Grafiklerden bahsettim genel olarak sevilmiyor çünkü CS1.6 grafikleri fakat bende yeri ayrı ;) yakın zamanda bu konu ile ilgili rehber açacağım. Menü arayüzü, Sığınak modu v.s

Oyunu tam öğrenmeden o oyundan zevk alamazsın. Menü arayüzü zor biraz 3 çeşit envanter var fakat öğrendikten sonra çok kolay. Hangi modda nasıl oynanır bunları öğrendikten sonra tüm gününü başında geçirebileceğin sayılı oyunlardandır. Tek eksi yanı grafik kalitesi CS1.6'nın wad dosyaları ile yeniden bir oyun tasarlanmış öyle düşünün. Misal sığınak modu var zamanında sabahtan akşama kadar arkadaşlarımla oynuyordum bilmezsen zevk alamazsın bu oyunun özelliği öğrenmen lazım ki zevk alasın. Grafiklerden bahsettim genel olarak sevilmiyor çünkü CS1.6 grafikleri fakat bende yeri ayrı ;) yakın zamanda bu konu ile ilgili rehber açacağım. Menü arayüzü, Sığınak modu v.s
Dostum oynanıştan zevk alıyorsun belli onun dışında beş para etmez Warframe ya Blacklight Retribution etmez düşük sistemin varsa anlarım ama BF1 var BF4 varken Zula oynayanları anlayamam gibi en kötü gider CS go oynarım. Ayrıca oyunun mantığı bir miktar R6 ya benziyor ama kalite olarak yanından geçemez . R6 tavsiye ederim beni anlarsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı