FPS rekabetçi oyun tavsiyesi?

deniz111

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar CoD battfield vs oyunları seviyorum, yeni bir sistem aldım Online oynamak için hangi oyunu tavsiye edersiniz?

Battfield 5, 1, 2042 CoD MW2 ne alayım sizce?

Ek olarak RDR2 almayı düşünüyorum hikayeli oyun olarak da.

CoD MW2, RDR2 seçiminiz kesinlikle çok iyi. BF oyunları CoD kadar iyi değil diye biliyorum.

Sadece Rdr2 için konuşacağım. Benim için en iyi yazılan karakterlerden biri Arthur Morgan. Oyun 2018 çıkışlı olmasına rağmen oynanış detayları ile insanın ağzını açık bırakıyor. Alıp oynarsan kesinlikle ne demek istediğimi anlayacaksın ve şiddetle tavsiye ediyorum çünkü bu oyunun başka bir örneği yok.

Sadece RDR2 için konuşacağım. Benim için en iyi yazılan karakterlerden biri Arthur Morgan. Oyun 2018 çıkışlı olmasına rağmen oynanış detayları ile insanın ağzını açık bırakıyor. Alıp oynarsan kesinlikle ne demek istediğimi anlayacaksın ve şiddetle tavsiye ediyorum çünkü bu oyunun başka bir örneği yok.

Epic'de 285 TL'ye düşmüş hocam RDR2'yi alıyorum. Onun dışında CoD battfield tarzı ne önerirsiniz?

CoD MW2, RDR2 seçiminiz kesinlikle çok iyi. BF oyunları CoD kadar iyi değil diye biliyorum.

MW2 çok pahalı geldi hocam bana indirim vs de yok onun yerine Warzone 2 sizce nasıl olur bedava?

Rekabetçi istiyorsan warzone daha iyi olur. BF oyunları pek rekabetçi değil atmosferi ve oynanışı kuvvetli savaş hissiyatını iyi veriyor. Fps rekabetçi oyunları nasıl sevdiğine göre değişir gerçekçi bir grafik istiyorsan pubg,r6 veya csgo öneririm fakat oynanış daha farklı olsun istersen valorant tavsiye ederim. Ben bunlar arasından en cok pubg oynamayı seviyorum onuda belirteyim. Sadece single oynamak istersen cod mw serisini şiddetle tavsiye ederim oynadığım en iyi oyun serilerindendir.

MW1 hala güzel(2019 da çıkan) bence mw2 yerine alabilirsiniz. Zamanında 200 300 e almıştım indirimde alabilirsiniz. 5v5 tarzı oyun seviyorsanız R6 önerebilirim.

MW1 hala güzel(2019 da çıkan) bence MW2 yerine alabilirsiniz. Zamanında 200 300'e almıştım indirimde alabilirsiniz. 5V5 tarzı oyun seviyorsanız R6 önerebilirim.

Hocam RDR2 aldım %25 ek indirim varmış Epic'te ama onu uygulamadı neden sizce? Iade edip tekrar mı almayı denesem ?

Yeni konular

Geri
Yukarı