FPS rekabetçi oyun tavsiyesi?

Hocam RDR2 aldım %25 ek indirim varmış Epic'te ama onu uygulamadı neden sizce? Iade edip tekrar mı almayı denesem ?
Epicten alışveriş yapmıyorum pek ama böyle bir sorun görmemiştim. Şu anda indirim var mı bilmiyorum eğer dediğiniz gibi 200 TL üzeri oyunlarda %25 indirim varsa satın alırken yapması lazımdı. Desteğe yazabilirsiniz

200TL üstü oyunlarda %25 indirim uygulanıyor. Satın alırken sepette gözüküyor ve otomatik uyguluyor bir hatamı oldu acaba.

İlk önce indirimi otomatik yapmıştı 285e düşmüştü hocam sonra ödeme yerine kartı yazdım ödedim indirim gitmiş indirimsiz fiyattan çekmiş sanal karttan. Acaba iade edip tekrar mı denesem, normal şartlarda %25i alabilmem lazım değil mi?

Evet indirimli alması gerekiyordu bir sorun olmalı. İade edip denemek daha mantıklı gibi duruyor fakat nasıl iade ediliyor o olayı pek bilmiyorum epic gamesde

MW1 hala güzel(2019 da çıkan) bence MW2 yerine alabilirsiniz. Zamanında 200 300'e almıştım indirimde alabilirsiniz. 5V5 tarzı oyun seviyorsanız R6 önerebilirim.

R6'nın fiyatı da uygunmuş hocam aslında.

Çözüldüğüne sevindim şimdiden iyi oyunlar. Harika bir seçim RDR2.

Teşekkürler hocam FPS içinde PUBG indireceğim ücretsiz zaten, CS:GO vardı bir de R6 alayım onun fiyatı da uygunmuş Warzone 2 ücretsiz onu indiririm yeter sanırım bir süre.

R6'nın fiyatı da uygunmuş hocam aslında.

Teşekkürler hocam FPS içinde PUBG indireceğim ücretsiz zaten, CS:GO vardı bir de R6 alayım onun fiyatı da uygunmuş Warzone 2 ücretsiz onu indiririm yeter sanırım bir süre.
Şuan bilmiyorum ben zamanında 40-80 TL bir fiyata almıştım tam hatırlamıyorum. Grafikleri ve oynanışı bu yıla göre hala yeterli. Ancak tek sıkılabilirsiniz. Ben bir hevesle alıp oynamıştım bir aralar ancak birkaç aydır oynamıyorum sildim. Eğer arkadaşlarımla oynarım diyorsanız zevkli olur.
Pubg yerine başka BR oyunlarına yönelebilirsiniz ben şuan Fortnite oynuyorum. Warzone falanda güzel aslında(2.0 hariç)

Şu an bilmiyorum ben zamanında 40-80 TL bir fiyata almıştım tam hatırlamıyorum. Grafikleri ve oynanışı bu yıla göre hala yeterli. Ancak tek sıkılabilirsiniz. Ben bir hevesle alıp oynamıştım bir aralar ancak birkaç aydır oynamıyorum sildim. Eğer arkadaşlarımla oynarım diyorsanız zevkli olur.
PUBG yerine başka br oyunlarına yönelebilirsiniz ben şu an Fortnite oynuyorum. Warzone falanda güzel aslında(2.0 hariç)

Cyberpunk hakkında ne düşünüyorsunuz hocam?

Cyberpunk hakkında ne düşünüyorsunuz hocam?
Oyun ilk çıktığı zamanlarda oynamıştım. Herkes buglardan şikayet ediyordu ancak ben o dönemde bile oyundan soğutacak kadar bug yaşamadım. Şimdiye kadar ise oyuna güncellemeler geldi bug kaldığını düşünmüyorum pek. Oynamak istiyorsanız fena değil. Grafikleri yerinde oynanışı da fena değil. Bana göre eksisi oyunu bitirdiğin zaman seni bırakmıyor GTA gibi. Yeniden başlaman gerekiyor

Geri
Yukarı