FPS sorunu GT 730

Ben yeni PC topladım. 2.nesil i7 işlemci 2.67 GHz, 8 GB RAM, 2 GB 128bit NVIDIA GT 730 ekran kartı, 1 TB harddisk. Ben metin2 oynuyorum ve frapsla savaş videolarını çekip editliyorum eski PC'de 1 GB ekran kartı vardı. 40-40 savaşda kasmadan çekiyordum. Bunda 40-40 savaşta kasıyor ve FPS sorunu yaşıyorum sizce neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Topladığınız sistem berbat ötesi, keşke 1500 TL'lik APU toplamaya baksaydınız.

Ben yeni PC topladım. 2.nesil i7 işlemci 2.67 GHz, 8 GB RAM, 2 GB 128bit NVIDIA GT 730 ekran kartı, 1 TB harddisk. Ben metin2 oynuyorum ve frapsla savaş videolarını çekip editliyorum eski PC'de 1 GB ekran kartı vardı. 40-40 savaşda kasmadan çekiyordum. Bunda 40-40 savaşta kasıyor ve FPS sorunu yaşıyorum sizce neden?
Ekran kartı çöplük. Sistemi yeni toplamış olabilirsin ama oldukça eski nesil bir sistem. Sıkıntılar normal gibi ama yeni bir ekran kartı ile dene muhtemelen düzelir. Hatta ekran kartını sök onboard ile dene.
ShadowPlay kullanın.
O model kartlara shadowplay desteği yok

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı