FPS tarzı oyun tavsiyesi

umutcan7810

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sitede hemen ilgi görüldüğünü farkettim ve hemen kaydoldum Technopat'a. Teşekkkürler.
Arkadaşlar FPS call of duty gibi oyunlar arıyorum.

Sistemim
  • 2048 mb ram
  • ATI raedon hd 3400 series 1024 mb bellek
  • AMD athlon 2x 215 proccesor
  • XP 32 Bit
Arkadaşlarr yardımcı olursanız çok sevinrim şimdiden teşekkürler.
Een fazla 10 GB'lik (AKK olduğu için ) oyun yazarsınız sevinirim. Bu arada call of duty 1 2 4 5 6 7'yi oynadım :)

Arkadaşlar siz 2 GB XP isteyen oyunları da yazın. Bazı kaldırmaz denilen oyunlar kaldırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ban yiyen umut niye ban yedim bu yeni hesabım.

Bu makaleye göz atabilirsin:

favicons
Eski Bilgisayarlarda Oynayabileceğiniz 100 Muhteşem Oyun! - Technopat

Şey bunların arasında önerebilceğiniz oyun var mı?

İkinci hesap açmak ta ban sebebidir. Ayrıca Türkçe kurallarına uygun olmayan cümleler kurduğunda 1 günlük ban yersin sanırım.

Nasıl ban sebebi yönetici hariç kim nerden bilecek :D

Sağolun aradım oyunu buldum yine de görülen ilgiye çok teşekkür ederim ama vaktiniz varsa aradan da sisitemime yetecek oyun önerebilirsiniz :)

Makaleye girip okuma zahmetinde bulundun mu? Makalede zaten sistemine uygun oyunlar var ve ilk sırada da FPS oyunları var. Okuman yazman yoksa boşuna vakit kaybetmeyelim sana oyun önermekle. Bir de bir oyun kültürün olsun. Önüne gelen oyunu indirip tüketirsen tüketim budalası olursun. Bu da iyi bir şey değil. Bir oyun satın al ve onun SP'sini oyna, bitince MP'sine geç falan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı