7-12 bin TL bisiklet önerisi

Hala Kron XC150 düşünüyorum zoi 2.1 markası da iyi ama rockrider bisikletleride iyiymiş bütçemi tekrar gözden geçireceğim. Önerebilecğiniz rockrider modeli var mıdır dağ bisikleti arıyorum söylediğim kriterlere uygun bir bisiklet.

Hala Kron XC150 düşünüyorum zoi 2.1 markası da iyi ama rockrider bisikletleride iyiymiş bütçemi tekrar gözden geçireceğim. Önerebilecğiniz rockrider modeli var mıdır dağ bisikleti arıyorum söylediğim kriterlere uygun bir bisiklet.
Decathlon mağazalarında Rockrider var, bakabilirsiniz.

Zoi corellinin modeli. Rockriderlerin fiyat olarak çok şişik olduğunu düşünüyorum. Ayrıyeten Btwin de rockrider de Decathlon'un markası.

Rockrider hepsinden iyi ve kaliteli ama vites sorunu var yani şahsen bir bisiklete 16.000 TL vereceksem 1x9 olmasını istemem ve bu bisikletler dışında önerebileceğiniz başka bisikletler var mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...7a2HdG6gvvjBtABZvACgY-1713879395-0.0.1.1-1493 bunda km ölçer falan da var sizce hangisi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı