FPS test videosu çekmek için az FPS düşüren video programı önerisi

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, öncelikle sistemimle Forza Horizon 4 gibi oyunlarında FPS test videosu çekmek istiyorum, ekran kartımın video çekme programıyla kaydetmemi önerir misiniz? Veya önermezseniz hangi program ile az FPS düşürecek şekilde 720p video çekebilirim?

Sistemim:
Pentium Gold G6400
BIOSTAR Radeon RX550 2 GB 128Bit.
Crucial Ballistix DDR4 2666MHz CL19
Oyun SSD üzerine kuruludur.

Arkadaşlar selam, öncelikle sistemimle Forza Horizon 4 gibi oyunlarında FPS test videosu çekmek istiyorum, ekran kartımın video çekme programıyla kaydetmemi önerir misiniz? Veya önermezseniz hangi program ile az FPS düşürecek şekilde 720p video çekebilirim?

Sistemim:
Pentium Gold G6400
BIOSTAR Radeon RX550 2 GB 128Bit.
Crucial Ballistix DDR4 2666MHz CL19
Oyun SSD üzerine kuruludur.

Fraps çok az düşürüyor diye biliyorum ama Xbox üzerinden de kayıt alabilirsin.

Benim gibi düşük sistemler için ne önerebilirsiniz ekran kartı Radeon HD 6570 işlemci 64 X2 5600+

Cevaplar için teşekkürler, karar veremedim. ReLive mevcut denerim, ayrıca Xbox'ın programının ismi nedir? ReLive'da gayet iyi olduğunu biliyorum fakat belki iyileri vardır diyerek konu açtım, teşekkürler herkese.

Cevaplar için teşekkürler, karar veremedim. ReLive mevcut denerim, ayrıca Xbox'ın programının ismi nedir? ReLive'da gayet iyi olduğunu biliyorum fakat belki iyileri vardır diyerek konu açtım, teşekkürler herkese.
Hocam Xbox programı Windows 10 ile tümleşik. Win+G tuşları ile erişebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı