FPS test videosu çekmek için az FPS düşüren video programı önerisi

Teşekkürler hocam, fakat Xbox Game Bar ile çekince 200FPS falan düşüş oluyor, AMD ReLive'da Minecraft oyununda tam ekranda kayıt etmiyor, fakat F11'den çıkıp pencereyi büyütünce kaydedebiliyor fakat FPS bayağı düşüyor sanırsam başka programlara geçeceğim teşekkürler.

Teşekkürler hocam, fakat Xbox Game Bar ile çekince 200FPS falan düşüş oluyor, AMD ReLive'da Minecraft oyununda tam ekranda kayıt etmiyor, fakat F11'den çıkıp pencereyi büyütünce kaydedebiliyor fakat FPS bayağı düşüyor sanırsam başka programlara geçeceğim teşekkürler.
Hocam ben Cyberpunk'ta birisine video atmam gerekiyordu ortalama orta ayarlarda 45-50 fps falan alıyordum Xbox üzerinden çektim videoyu ve ortalama 10 fps düştü. Sizde de bir sorun olabilir belki.

Hocam ben Cyberpunk'ta birisine video atmam gerekiyordu ortalama orta ayarlarda 45-50 FPS falan alıyordum Xbox üzerinden çektim videoyu ve ortalama 10 FPS düştü. Sizde de bir sorun olabilir belki.

Olabilir hocam, bilemedim. Sadece Minecraft'ta oluyor bu, sanırsam ReLive ile tam pencere modunda çekeceğim biraz FPS düşüyor tabii teşekkürler.

Arkadaşlar, ReLive ile Forza Horizon 4 ile video kaydettim. Normalde video dışı düşük ayarlar 80-110 arası alıyorken video içi en az 60 alıyordum gayet güzel değerler.

Geri
Yukarı